Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 25

Thread: Problem z logowaniem?

Server
    CLA01
    Tak też można.

Server
    CLA01
    znalaz ktos rozwiazanie z tym bledem logowania?

Server
    CLA01
    Ja znam Restart serwera

Server
    CLA01
    dostaliści eodpowiedź od supportu ?

Server
    CLA01
    Przecież support w dni wolne od pracy nie działa. Najwcześniej dadzą odpowiedź i zresetują serwery we wtorek.

Server
    CLA01
    Jest w tej grze tradycyjnie "gówno na święta" i po 10 niewłaściwych sesjach ide pograc w cos innego.
    Wydam pare dolarów z okazji świąt na produkty firm które potrafia robic to lepiej niz bb.

Server
    CLA01
    To podpada pod pozew zbiorowy, oszustwo w celu osiągnięcia korzyści materialnych. Nikt nie mówi żer gra ma być non stop ok, wiadomo coś przy nie zrobić trzeba, ale w ostatnim tygodniu na możliwe moje około 35-40 h do gry, nie mogłem się zalogować przez jakieś 20h, i co na to Ogólne Warunk Handlowe ?

Server
    CLA01
    Normalnie jajca wbiłem sobie do rady zrobić zakupy barwników i zwierząt i tu co niewłaściwa sesja akurat na tej postaci która wbiłem no szlak by ich kur trafił .

Server
    CLA01
    Nie ma to jak zostawić zepsutego gniota przed świętami, niech sobie ludzie płaczą, że grać nie mogą, a co. Tyle, że nie każdy ma zawsze czas na grę, a że są święta to prócz spotkania z rodziną chciałem sobie trochę pograć, ale od wczorajszego wieczora dostałem "niespodziankę" i sobie poczekam. Ja rozumiem, święta są dla każdego, ale ta niesubordynacja i lekceważenie ludzi poprzez te żarty które się dzieją, że nie można nawet uruchomić gry, tym bardziej, że to nie jest od dzisiaj ani od wczoraj, ale nieregularnie ciągnie się od zarania dziejów, to jest po prostu żałosne.

Nie pozdrawiam. Czas sobie znaleźć inną grę najwyraźniej.

Server
    CLA01
    Na angielskim serwerze nie ma takich problemów bo tam ludzie traktują poważnie swoją pracę a tutaj to śmiech na sali jakieś przedszkole lub banda gówniarzy ...

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast