Results 1 to 1 of 1

Thread: Wyprawa Prowincji Gildii - odsłona 2

 1. #1
  Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
  Join Date
  Jun 2014
  Posts
  867
  Server
  CLA01

  Wyprawa Prowincji Gildii - odsłona 2

  Nadszedł czas, aby podzielić się z Wami kolejnymi dokonaniami deweloperów gry, w pracach nad nową funkcją "Prowincja Gildii". Dzisiaj, chcemy Wam opowiedzieć nieco więcej na temat samej Prowincji Gildii i sposobu, jak się do niej dostać. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Wyprawach Prowincji Gildii - zapraszamy: kliknij tutaj.

  Prowincja Gildii będzie centralnym miejscem dla Twojej Gildii i każdy członek może przyłączyć się do niej, i czerpać korzyści płynące z jej dzielenia. Dostęp do Prowincji jest przywilejem jedynie dla członków Gildii, a jej wygląd jest oparty o wkład wniesiony przez wszystkich członków.
  Wielkość Gildii nie jest tak ważna, nawet małe Gildie liczące dwóch członków będą w stanie odnaleźć i wyremontować prowincję – tak, możesz nawet sam ją założyć. Tak czy siak, bycie członkiem dużej Gildii dla wielu członków może oznaczać łatwiejszy dostęp do Prowincji Gildii, co niesie za sobą różne korzyści.


  Dwa z wielu budynków potrzebujących odrestaurowania (Prace w toku).

  Otrzymanie dostępu do funkcji Prowincji Gildii jest łatwe. Gdy funkcja zostanie wprowadzona do gry, w prawym, górnym rogu znajdziecie nowy przycisk. Przycisk ten pozwoli Wam przenieść się do Prowincji Gildii i wrócić z niej niezależnie od miejsca w jakim będziecie się znajdowali. Dla graczy, którzy nie są w Gildii lub nie mają jeszcze odblokowanego dostępu do Prowincji Gildii, przycisk będzie widoczny w szarym kolorze.
  Aby odblokować dostęp do Prowincji Gildii dla Gildii, każdy członek może wnieść wkład w postaci surowców w Bramie Prowincji Gildii. Bramę będzie można znaleźć w stolicy każdej z Frakcji, w pobliżu Tablicy Misji Gildii. To oznacza, że możecie zacząć pracować nad dostępem do Prowincji Gildii tak szybko, jak tylko przynajmniej jeden członek Gildii będzie miał dostęp do miasta stołecznego, ale ponieważ nie będzie to najłatwiejsze na tym poziomie, zalecamy przyłączenie kilku graczy na poziomie 30+ do swojej Gildii. Oczywiście, tak szybko jak tylko Brama Gildii zostanie otworzona, wszyscy członkowie Gildii otrzymają dostęp do Prowincji Gildii.

  Gdy tylko Wasze Gildie zdobędą swoje prowincje będziecie mogli rozpocząć nowe podróże i wypełnić życiem Prowincje na nowo, odnawiając je i przywracając ich dawną magię. Specjalne schronienia stworzeń i kapliczki czekają na odbudowanie, a specjalni Kupcy czekają na bohaterów o niższych poziomach, by odkupić możliwość wejścia i wrócić do prowincji.
  Gdy budowa tętni życiem, każdy członek otrzymuje wszystkie profity z niej płynące. Każdy członek Gildii może włożyć wkład w odbudowę i późniejszą ekspansję.


  Centralne miejsce Twojej Prowincji. Tutaj będziesz mógł dostać wszystko co oferuje Prowincja Gildii (Prace w toku).

  Tak jak informowaliśmy w ostatniej notce, Prowincja Gildii stanowi także klucz do Wypraw Prowincji Gildii. Tak długo jak posiadasz Prowincję Gildii, będziesz mógł wejść tam z każdego miejsca. Ale jeśli zdecydujesz odejść, nie będziesz mógł dostać się tam już nigdy więcej.

  W kolejnej zapowiedzi dotyczących Prowincji Gildii, opowiemy Wam nieco więcej o tym jak należy odnawiać budynki i jakie profity będą tam na Was czekały. Tymczasem, czekamy na Wasze opinie i sugestie – czy są budynki jakie chcielibyście znaleźć w Prowincji Gildii? Co uczyniłoby Prowincję Gildii specjalnym miejscem dla Ciebie?

  Czekamy na Wasze komentarze i pomysły - kliknij tutaj.

  Być może to Twoje imię zapisze się w histori Ashan!

  Pozdrawiamy,
  Wasz zespół MMHO
  Last edited by MOD_Tiger; 23.06.15 at 16:18.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Ubisoft uses cookies to ensure that you get the best experience on our websites. By continuing to use this site you agree to accept these cookies. More info on our privacy.