Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 44

Thread: Rozłączono. Niewłaściwa sesja. Prosimy zamknąć i ponownie uruchomić grę. Potwierdź.

Server
    CLA01

Rozłączono. Niewłaściwa sesja. Prosimy zamknąć i ponownie uruchomić grę. Potwierdź.

Rozłączono. Niewłaściwa sesja. Prosimy zamknąć i ponownie uruchomić grę. Potwierdź.
    Taki komunikat mam od przedwczoraj. Nie jestem w stanie wejść w świat gry, po wyborze bohatera. Sprawdzane na Opera, Chrome i IE, czyszczone ciasteczka.
    Nowo stworzone konto działa bez zarzutu.

Server
    CLA01
    Kolego pisanie na forum nie pomoże, jedynie suport
    Tutaj mogę Ci powiedzieć standardową formułkę, która mi zazwyczaj pomaga (wylogowanie na stronie głównej, wyłączenie przeglądarki, czyszczenie ciasteczek lub opcja dwa włącznie innej przeglądarki, z której na codzień nie korzystam, wyczyszczenie na wejściu ciastek i logowanie bez zarzutu). Mówię zazwyczaj, jeśli nie działa i nie działa długo (dla mnie wystarczy dzień ;p) to tylko pozostaje napisać do suportu, który nie zawsze pomoże, ale czasami im się udaje

Server
    CLA01
    Witaj w moim świecie mi od 2 dni kleryk wisi na tym komunikacie a do supportu pisałem od razu i dalej nic :/

Server
    CLA01
    Witam mam pytanie jaki błąd w czasie tej przerwy zostanie naprawiony z wyprawami drużynowymi?czy gdzieś o tym pisali o tym błędzie?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by daw34 View Post
    Witam mam pytanie jaki błąd w czasie tej przerwy zostanie naprawiony z wyprawami drużynowymi?czy gdzieś o tym pisali o tym błędzie?
    Nie w temacie, ale trudno...
    Dzisiaj mają naprawić błąd: gracze nie dostawali stali za odblokowanie kolejnego poziomu wyprawy.

Server
    CLA01
    w temacie nie w temacie ale odpowiedziałaś to dziękuje

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by CoMMaster View Post
    Taki komunikat mam od przedwczoraj. Nie jestem w stanie wejść w świat gry, po wyborze bohatera. Sprawdzane na Opera, Chrome i IE, czyszczone ciasteczka.
    Nowo stworzone konto działa bez zarzutu.
    @CoMMaster: Jeśli doświadczasz trudności podczas logowania, proszę o kontakt przez dział pomocy technicznej. Pragnę zauważyć, że posiadanie wielu kont jest zabronione. Jeśli stworzyłeś nowe konto MMHO, uprzejmie proszę o wysłanie zgłoszenia z prośbą o usunięcie jednego z kont. W przeciwnym razie oba konta zostaną zablokowane.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Pozostało się zaśmiać pod nosem.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Server
    CLA01
    Konto stworzone w celu weryfikacji problemu. Nie będę na nim grał, tym bardziej że nie mam zamiaru zaczynać od poziomu 1.
    IzzyCz - próbowałem na wielu przeglądarkach i czyściłem ciastka (chodziarz zazwyczaj je zjadam).
    Support odpisał na razie tyle że dziś o 16 jest przerwa techniczna i że może po niej problem zniknie. Jak nie, ponownie zgłoszenie do supportu.

Server
    CLA01
    Ooo. Zalogowało się.

Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast