Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44

Thread: Rozłączono. Niewłaściwa sesja. Prosimy zamknąć i ponownie uruchomić grę. Potwierdź.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    @CoMMaster: Jeśli doświadczasz trudności podczas logowania, proszę o kontakt przez dział pomocy technicznej. Pragnę zauważyć, że posiadanie wielu kont jest zabronione. Jeśli stworzyłeś nowe http://forum.cla.heroes-online.com/n...y&p=40596konto MMHO, uprzejmie proszę o wysłanie zgłoszenia z prośbą o usunięcie jednego z kont. W przeciwnym razie oba konta zostaną zablokowane.
    witam BB
    Multikonto jest zabronione, a co z bugusingem??/ wykorzystywaniem nielegalnych praktyk przez cczęść graczy któzy startuja w konkursie pvp turniej mistrza ashan?? mimo wielu zażaleń do supportu , wielu skarg, udowadnianie win, gracze ci dalej biorą udział w turnieju, jest to plucie przez administarcję na tak wspaniały dokument jakim jest regulamin, co z graczami wykorzystujacymi bugi?? kiedy zaczniecie banować ludzi i wprowadzać porządki?? dlaczego przytacza regulamin a nie jest on stosowany??

Belial71's Avatar
    Server
    CLA01
    Dlatego już nie wchodzę na PVP bez sensu
    Nick w grze PIOTREK151

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    witam BB
    Multikonto jest zabronione, a co z bugusingem??/ wykorzystywaniem nielegalnych praktyk przez cczęść graczy któzy startuja w konkursie pvp turniej mistrza ashan?? mimo wielu zażaleń do supportu , wielu skarg, udowadnianie win, gracze ci dalej biorą udział w turnieju, jest to plucie przez administarcję na tak wspaniały dokument jakim jest regulamin, co z graczami wykorzystujacymi bugi?? kiedy zaczniecie banować ludzi i wprowadzać porządki?? dlaczego przytacza regulamin a nie jest on stosowany??
    mistrzem swiata bugow ( potocznie zwanym Ashan ) zostaje ten co najwiecej bugow uzywa
    to chyba o to chodzi ...

Server
    CLA01
    Czyszczenie przeglądarek tu nie ma sensu bo to jest błąd w ich oprogramowaniu i na ich serwerze.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Nosz bo mnie cholera trafi z tym wyłaczanie serwera bez uprzedzenia.....

Jarl_Sidek
    Guest
    To teraz do Wtorku przerwa

Server
    CLA01
    No w trakcie walki serwer padł? i bez możliwości logowania . Śmingus dopiero jutro a tu kubeł zimnej wody , ciekaw jestem co z armii pozostanie. Cholerne dyrdymały bez uprzedzenia

Server
    CLA01
    co jest znowu z ta gra ?

Krenege's Avatar
    Server
    CLA01
    a ja miałem walkę i jak squ...syny nie nie oddadzą woja to pie..... te grę. żeby chociaż samemu, a to z kimś łoiłem.
    Pozdrawiam wszystkich cierpiących niemogących i wiszących. Łącze się z wami w bólu.

Server
    CLA01
    Kolejny dzien, kolejny zart. Zadnego info nie ma, a serwer wylaczony. 3 etap walki z valrokiem. Jak znow strace arcylisze to bede zle.

Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast