Results 1 to 6 of 6

Thread: Smocza stal za bitwy bohaterskie

Server
    CLA01

Question Smocza stal za bitwy bohaterskie

Po ostatniej aktualizacji zauważyłem, że po każdej redukcji na niższy poziom tieru, każda walka bohaterska kończy sie dodaniem tylko 5 szt Smoczej stali.
    Nigdzie nie widziałem żadnej informacji, że walki na niższych tierach niż maksymalny skutkują mniejszą ilością stali.
    Niech ktoś z łaski swojej sprawdzi u siebie i potwierdzi lub też zaprzeczy. Proponuję zmniejszyć dla pewności na "1 tier". Mam screeny ale nie wiem, czy to tylko u mnie, czy to globalny problem.

Server
    CLA01
    To nie problem tylko tak jest, daje Ci to wybór, za max trudność masz 20 a każdy niższy, poprzedni 5 stali.

Qfelos's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak ma być poczytaj opis aktualizacji która wprowadziła nowy tryb walk bohaterskich.

Server
    CLA01
    Dlatego wolałem zapytać. Skoro tak, to temat w kubeł. Dziękuję.

Server
    CLA01
    Czy smoczą stal można wykorzystać w jakiś sposób poza kuźnią? Mam 3 poziom walk bohaterskich i jednocześnie nadwyżkę stali, artefakty sprzedaję i mam permanentny niedobór surowców. Dobrze byłoby, gdyby w nagrodach częściej występowały surowce a rzadziej przedmioty.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Ymo-May View Post
    Czy smoczą stal można wykorzystać w jakiś sposób poza kuźnią? Mam 3 poziom walk bohaterskich i jednocześnie nadwyżkę stali, artefakty sprzedaję i mam permanentny niedobór surowców. Dobrze byłoby, gdyby w nagrodach częściej występowały surowce a rzadziej przedmioty.
    Nie ma nie proponuj takich zmian, bo wtedy jeszcze ciężej będzie wydropić jakiś sensowny artefakt. Stali masz limit czy tylko nadwyżkę (więcej niż potrzebujesz na kolejny tier)? Bo limit moim zdaniem ciężko osiągnąć.