Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 68

Thread: Problem z logowaniem

Server
    CLA01

Angry Problem z logowaniem

Od wczoraj niemoge sie zalogować ciagle to samo niewlasciwa sesja powiem ze z innego konta loguje sie bez problemu żenua

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witam!

@ Tomek32l: Dostęp do gry jest otwarty. Jeśli doświadczasz utrudnień podczas logowania, uprzejmie proszę, skontaktuj się z nami poprzez dział pomocy technicznej. W zgłoszeniu napisz, od jakiego czasu nie jesteś w stanie się zalogować i jakie były ostatnie czynności w grze, które wykonałeś zanim pojawił się problem z logowaniem.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Tomek32l View Post
    Od wczoraj niemoge sie zalogować ciagle to samo niewlasciwa sesja powiem ze z innego konta loguje sie bez problemu żenua
    Zdarza sie nie ktorzy ze nie moga sie zalogować wina przeglądarki lub neta i sprzętu
    Polecam IE11

Server
    CLA01
    U mnie nie może to być winą sprzętu ani przeglądarki, od dwóch godzin mam dziesiątki "niewłaściwych sesji", problem dokładnie opisałam, niestety dalej bez zmian

Server
    CLA01
    to niejest wina sprzetu ani przegladarki mam 2 konto gdze wchodze bez problemu wiec to niemoja wina;/ Emilka odpisała ze juz sprawdziła moje konto i powinno dzałac loguje sie to samo haha Powiem krotko nieładuj Cie kasy w to badzewie bo szkoda

Server
    CLA01
    Witaj pisałem dzisiaj 3 wiadomości do technicznego gdze była ostatnia lokacja itd czekam dalej

Server
    CLA01
    Dzis sie niezaloguje jutro minie premia za logowanie a sprawa trafiła do innego dzału haha szkoda ze takich oporow niemaja jak chodzi o sprzedaz pieczeci

Server
    CLA01
    Również od wczoraj nie moge sie zalogować na postaci głównej.Na drugą wszedłem 2 razy i przy przełączaniu standard- czyli niewłasciwa sesja.
    Temat znany występujący często i nie tylko u mnie.Zobaczymy co odpowie dział techniczny.I kiedy.

Server
    CLA01
    kurcze co sie dzieje z ta gra przez zadne przegladarki nie da sie wejs a to po tych przerwach technicznych

Server
    CLA01
    mnie wyrzuciło z wyprawy i od tej pory kaplica

Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast