Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 61 to 68 of 68

Thread: Problem z logowaniem

Server
    CLA01
    Też się nie mogę zalogować, powinna być jakaś osoba która by to pilnowała, kiedy gracz nie może się zalogować.

Server
    CLA01
    Kiedy zrobia ten restart serwerow...

od wczoraj nic, tylko to widze: http://prntscr.com/6qbjep

Support odpisal " Kwestia stabilności gry i problemów z dostępem trafiła już do odpowiedniego działu, ale wciąż będziemy potrzebowali nieco czasu, aby ją w pełni rozwiązać.
    Niestety, nie mam w tej chwili możliwości zaoferowania żadnej bezpośredniej pomocy."

Nic tylko pewnie czekac, czekac i czekac...

Server
    CLA01
    Witam Wszystkich dotkniętych . U mnie brak możliwości wejścia do gry od niedzieli 5.04. Co ciekawe "wpuszcza" mnie z drugiego bohatera, którego tylko po to stworzyłem ... . Absurd za absurdem ... chyba wszyscy "rozgarnięci" informatycy pracują w innych, normalnych firmach, bo tutaj to tylko przedszkolaki błądzące we mgle .

Server
    CLA01
    Ta sama odpowiedź z supportu, czwarty dzień "nieprawidłowej sesji", nadal trwa. Przez ten czas udało mi się pograć tylko 2 godziny, jakimś cudem. Wstydziłbym się na ich miejscu, ale co tam, przecież jestem TYLKO użytkownikiem jak i pozostali, którzy zachodzą w głowę jak w ogóle tak można. Przeproszą, nakarmią kolejnym info o tym jak ważne jest dla nich zajęcie się tym problemem, a nic się nie zmieni

Server
    CLA01
    Dziękuję za Twoje zgłoszenie.

Kwestia stabilności gry i problemów z dostępem trafiła już do odpowiedniego działu, ale wciąż będziemy potrzebowali nieco czasu, aby ją w pełni rozwiązać.
    Niestety, nie mam w tej chwili możliwości zaoferowania żadnej bezpośredniej pomocy.

Przepraszam serdecznie za wszelkie niedogodności, jakie może ona w międzyczasie powodować.

A i tak dalej mam niewłaściwą sesję, zapomnieli chyba przenieść postać, aby można było normalnie pograć

Server
    CLA01
    a gdy prosiłem o przeniesienie bohatera do innej lokacji to otrzymałem taką odpowiedź:

Dziękuję za Twoje zgłoszenie.

Niestety, wspomniane rozwiązanie nie jest już prawidłowe dla tego problemu.

Server
    CLA01
    Jak wykryli nasi agenci techniczni winę za nieprawidłowości w grze ponoszą gracze, za dużo ich w gildiach i nasz serwer postawiony w kartonie po zupie nie wyrabia.

Gracze są winni i odpowiedzialni za takie awarie, błędy i inne zdarzenia jak :

1. Błąd 12
    2. Błąd 20
    3. Błąd 30
    4. wszelkie inne błędy z numerkami
    5. niewłaściwą sesje
    6. wylogowanie ot tak z gry
    7. stratę wojsk po wyprawie
    8. wchodzenie w bitwy solo po 5 minut, a w drużynowe po 10 a także wychodzenie z niej w podobnym czasie
    9. kolejkę logowania podczas rozgrywki
    10. powracanie na mapę przeciwników związanych z już ukończoną fabułą
    11. zakrywanie już odkrytej mapy
    12. brak czatu
    13. brak listy znajomych
    14. problemy z teleportem, wpadanie w wir, chmury czy w nicość
    15. lagowanie, spowalnianie czy też cofanie gry
    16. powracanie przeciwników na przetartych już trasach w dowolnej lokacji
    17 nie zaliczanie zadań dziennych

Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry. Jeśli chcecie zgłosić jakiś błąd z tej listy to sorry ale sami jesteście sobie winni bo my technicy magicy nie potrafimy sobie poradzić i jedyne co możemy zrobić to kolejny restart serwera.
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    Trzeba zacząć o tym pisać na ich firmowym fejkbuku po angielsku. O tym jak polscy pracownicy mmho lecą w ch. Aż im się grunt zacznie palić. Bo tych polskich mędrców to normalnie można im napluć między oczy, a to myśli że deszcz pada. Nie naprawiane są poprzednie najważniejsze błędy, tylko dochodzą nowe i nie ma żadnych rekompensat. Tzn. jedni dostali po 500pb za coś tam, inni nie dostali nic. Oddano im najwyżej to co przepadło, czyli jakieś odłamki, no ale soryy łaski nie robią.

Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7