Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 45

Thread: Aktualizacja 30.03.2015 - dyskusja

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Majamas View Post
    Sorry ale nie znalazlem zadnej informacji o stali za robienie wyprawa, skąd to wzieliście?
    poza tym w podgladzie wypraw jest , zobacz obie wszystkie wyprawy dla poziomow 30+ , za kazda odblokowana masz 500 stali extra
    mnie sie to podoba , troche przyspieszy to rozwoj dla ludzi niekorzystajacych z exploitow , ale mogliby dac kazdemu ta mozliwosc , ja NAPEWNO nie zrobie kolejnej postaci tylko po te 4k stali , swinstwo wg mnie ze strony BB i tyle

Server
    CLA01
    Odnośnie aktualizacji i moich spostrzeżeń... Właśnie byłem na wyprawie, która odblokować miała kolejny etap. W trakcie wyprawy "niewłasciwa sesja" - czyli standard, ale jakimś cudem powróciłem. Po powrocie do gry padł czat i nie było żadnej drużyny, ale odświeżyłem i wszystko wróciło do normy. No, tutaj widzę poprawę (sarkazm). Wyprawa dobiegła końca, wygrana i odblokowany kolejny lvl. Stali w ilości zapowiadanej (500szt) nie dodało, więc też standard. To tyle z autopsji.

Server
    CLA01
    Ja za ukończenie wyprawy nr 8 i odblokowaniu 9tej też nie dostałem stali, znajomi mieli więcej szczęścia, ale już na 9 koleżanka nie dostała. Zróbcie w opisie że jest jakaś tam SZANSA na stal, a nie że jest gwarantowana, bo robicie ludziom kolejny raz wodę z mózgu.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    witam w klubie, tez zrobilem odblokowujaca wyprawe a stali nie dostalem (2gi gracz z ktorym robilem dostal)

Okogi nie marudz ciagle masz mozliwosc zdobycia calkiem sporej ilosci stali w koncu dodano 26 raidow co daje loacznie 39 poziomow po odjeciu 8miu 0rowego poziomu i odjeciu kolejnych osmiu (bo rozumiem ze zmniejszylo tobie poziom wypraw z 13 do 8mego) pozostaje ci jeszcze 23 poziomy wypraw co daje 11500 stali na postac

Server
    CLA01
    Witam
    Bardzo też wzrosła siła bojowa wyżynnych klanów przed aktualizacją na 4 tier bohaterskiej było średnio 60k a teraz nawet i 90.

Server
    CLA01
    Oczywiście wprowadzają aktualizacje bez testów i znowu się okazuje, że dużo rzeczy nie działa, standard.
    Mi osobiście nie podoba się fakt, że za przejście wyprawy dostaje się tylko exp, większy artefakt i 50 prestiżu. Przez to nie ma jakieś motywacji by robić tą samą wyprawę kilka razy. Bo losową rzecz i stal dostaje się tylko przy odblokowaniu nowego poziomu.
    Totalny bez sens.
    No i nie podoba mi się że można dostać jakiś śmieszny wóz kryształów - 800 kryształów gdzie wcześniej za wyprawę 9 dostawało się 3200 kryształów, to samo z wozem złota. Skrzynie też są mega słabe. (2700 kryształów)
    Czyli zrobić do jakiegoś wysokiego poziomu i znowu nie będzie co robić, lipa.
    Ta losowa skrzynka powinna być za zrobienie wyprawy to miałoby sens może, a tak to ani podnosić komuś ani robić wypraw kilka razy nie ma sensu.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    oczywiscie !!!
    zmiany do wprowadzenia ASAP ( najszybciej jak to mozliwe )
    500 stali gwarantowane za odblokowanie wyprawy
    jesli ktos na juz odblokowane to wyslanie stali (adekwatnej ilosci ) poprzez prezent w grze
    skrzynia losowa jako nagroda za kazda wyprawe nie tylko przy odblokowywaniu ( energiX ma racje na portret mozna i tak polowac miesiacami )

Server
    CLA01
    I po grze.Kod 12 Niewłaściwa sesja.Brak możliwości zalogowania od pół godziny. Dziękuję

Server
    CLA01
    no dokładnie, portret w obecnym rozkładzie jest nie do zdobycia na wyprawie. Jest może 17 wypraw do odblokowania dla graczy którzy mieli wcześniej wyprawę 13. Więc szansa zdobycia portretu jest zerowa.

Server
    CLA01
    Dlaczego nie ma żadnej wzmianki, że podnieśliście (średnio o 15%, i to tak lekko) siłę bojową wroga na bohaterskich? Ślepy zobaczy, że to zostało wprowadzone tylnymi drzwiami. No i oczywiście, za walki bohaterskie często wpada tylko 5szt stali (nie 5+15). A co do przedłużenia czasu wypraw, to... szok - 999PB. Tyle sobie "system" zażyczył za 20min. No to wszystko jasne.

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast