Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 45

Thread: Aktualizacja 30.03.2015 - dyskusja

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    dokladnie , smocza otrzymujesz tylko za pierwsze przejscie ... czyli w moim przypadku jestem 16k stali w plecy z racji ze 4ech bohaterow zostalo wspanialomyslnie wrzuconych na wyzszy poziom wyprawy ... durnota , nie wiem dlaczego nie zredukowali tych wypraw tylko wprowadzili jakis smieszny przelicznik

wybacznie , ja nie latam jak glupi na walki po stal , a pozbycie mnie takiej ilosci jest odczuwalne i to bardzo , oczywiscie mozecie mi wyslac rownowartosc tej stali w pieczeciach bohatera

Server
    CLA01

a nie mozna by tak po polsku

Due to changes we made to the Coop Raid feature, we adjusted your Raid Level from 7 to 2. And since Raid Levels begin to grow beginning with Hero LVL 30 Raids, you will have even more Raids unlocked now. So, the Raid Level adjustment doesn't impact your Raid Progress in any way.

Server
    CLA01
    "prawie" udało sie zmniejszyć ilość członków w gildii do 200

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękuję za Wasze komentarze.

Jednocześnie pragnę poinformować, iż dzisiaj o godzinie 16:00 CEST zostanie przeprowadzony restart serwerów. Po restarcie Wasze Gildie nie powinny liczyć więcej niż 200 członków.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Meno View Post
    Szkoda tylko, że nadal są bitwy faworyzujące daną klasę bohatera. Trzeba się męczyć i szukać rycerzy do drużyny...
    Najlepiej byłoby zrezygnować z tej opcji i wprowadzić same bitwy, które nie faworyzują nikogo. Wtedy nie ma problemów z zebraniem drużyny.
    No chyba, że macie zamiar wprowadzić jakąś wyszukiwarkę lub system automatycznego doboru drużyny (wybierasz wyprawę, zgłaszasz chęć udziału i czekasz aż gra przydzieli cię do drużyny).

Reszta zmian jest jak najbardziej na plus.
    Zgadzam się w pełni, albo niech zlikwidują faworyzację( bo to głupie jak w gildii zbierze się grupka osób chętnych pograć a nie można zacząć, bo np. jest za dużo magów), albo niech zrobią, taką swego rodzaju "poczekalnię".

A nie może poczekalnia to zły pomysł bo mogłoby się to skończyć zwiechami lub 458 miejscem w kolejce... eh

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Szkoda tylko, że nadal są bitwy faworyzujące daną klasę bohatera. Trzeba się męczyć i szukać rycerzy do drużyny...
    nigdy nie bylo bitew niemozliwych do zrobienia przez konkretnego bohatera , tj jak miales walke mocy to i tak mogles isc klerem czy magiem , podzial tych walk na ich specyfike jest wlasnie bardzo fajny i wymusza odrobine myslenia podczas walk

mam natomiast nadzieje ze wyeliminowali to cos co bylo w wyprawie nr 2 ze nie mozna bylo jej rozpoczac nie majac odpowiedniego skladu ... bo to wlasnie bylo najglupsze ... jak ludzie chca to niech ida i 5cioma ryckami z gwardzistami , niech odpali wyprawa a wtedy zweryfikuje ona taktyke , nie powinno byc tak ze musze miec w teamie 2woch magow i 2woch ryckow , jeszcze tego nie sprawdzilem ale licze ze tego nie ma ....

BB_Naerian , mozna sie zwrocic do suportu o zmniejszenie poziomu wypraw ?? chodzi glownie o ta stal ... macie zamiar to jakos rozwiazac ?? czy bedziecie milczec az ludzie zapomna

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    nigdy nie bylo bitew niemozliwych do zrobienia przez konkretnego bohatera , tj jak miales walke mocy to i tak mogles isc klerem czy magiem , podzial tych walk na ich specyfike jest wlasnie bardzo fajny i wymusza odrobine myslenia podczas walk

mam natomiast nadzieje ze wyeliminowali to cos co bylo w wyprawie nr 2 ze nie mozna bylo jej rozpoczac nie majac odpowiedniego skladu ... bo to wlasnie bylo najglupsze ... jak ludzie chca to niech ida i 5cioma ryckami z gwardzistami , niech odpali wyprawa a wtedy zweryfikuje ona taktyke , nie powinno byc tak ze musze miec w teamie 2woch magow i 2woch ryckow , jeszcze tego nie sprawdzilem ale licze ze tego nie ma ....

BB_Naerian , mozna sie zwrocic do suportu o zmniejszenie poziomu wypraw ?? chodzi glownie o ta stal ... macie zamiar to jakos rozwiazac ?? czy bedziecie milczec az ludzie zapomna
    Okogi ma racje. Starsi gracze, ktorzy osiagneli wysoki poziom wyprawy wczesniej absolutnie nie powinni byc poszkodowani. Jesli ktos ma wyzszy tier, z szacunku do gracza/klienta, nalezy wyrownac straty. BB_Naerian mysle, ze czekamy tutaj na pani wypowiedz w tej sprawie.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Dziękuję za Wasze komentarze.

Jednocześnie pragnę poinformować, iż dzisiaj o godzinie 16:00 CEST zostanie przeprowadzony restart serwerów. Po restarcie Wasze Gildie nie powinny liczyć więcej niż 200 członków.
    Pani jak już wcześniej stwierdziłem, nie przekazuje tego na co wyraźnie zwracają uwagę użytkownicy. Nie było przyzwolenia z naszej strony na wprowadzenie limitów gildii. Nadal to do Pani nie dociera? Czy tylko wulgaryzmami można wam cokolwiek wbić do głowy?

Server
    CLA01
    Sorry ale nie znalazlem zadnej informacji o stali za robienie wyprawa, skąd to wzieliście?

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    "Pierwszą nagrodą gwarantowaną za odblokowanie nowego poziomu Wyprawy jest 500 Smoczej Stali." cytując BB_Najman.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast