Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Karty zamiast heroesa!

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01

Karty zamiast heroesa!

Witam, jako, że heroes online miewa coraz częstsze problemy,kłopoty z logowaniem zapraszam Was do zagrania w karciankę heroesa. Żeby ta cała magia M&M nie wygasła

Link do pobrania:
    https://signup.duelofchampions.com/p...0?refId=2E8Y9U

Galeria zdjęć
    https://www.google.pl/search?q=duels...=1366&bih=6594

Nie zniechęcajcie się, gra jest wspaniała, żeby ją wygrać trzeba czasem nieźle pokombinować, każdy ma możliwość mieć wszystko bez wydawania jakichkolwiek pieniędzy.

Pozdrawiam, Przemek.

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    21 minut i jest pierwszy gracz! Super!

AHA rulez!

Server
    CLA01
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Server
    CLA01
    W duela gram o wiele dłużej niż w MMHO fajna gierka, łatwo się wkręcić jak ktoś lubi karcianki.

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Ziutu popatrzyłem na Twoją sygnaturkę i zacytowałem sobie w głowie Twoje zdjęcie które tu wrzuciłeś

Server
    CLA01
    Na tą chwilę ta gra upada, także wydaje mi się, że nie warto zaczynać. Hearthstone jest bardziej przemyślany

Server
    CLA01
    Crawshayi po prostu nie lubie karcianek i wolę czekać (jak nie mogę grać) na gotowe Heroes Online A poza tym mam duzo gier offline także w wolnym czasie jest co robic

Do Twojego komentarza to nie wiem czy to "średnio", że jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn to pozytywnie czy negatywnie bardziej (nie pokonalem bo grałem od zawsze na aero w dodatku na kompie gdzie HOMM ogarnial max 20 fps :P = kazde podejscie - wywalenie )
    Last edited by Ziutu; 29.03.15 at 00:20. Reason: błąd
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

LCmoon's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja tam wolę hearthstone
    Last edited by LCmoon; 29.03.15 at 02:52.
    http://forum.cla.heroes-online.com/image.php?type=sigpic&userid=484449&dateline=14262  36714

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Ziutu a to mamy tyle czasu żeby czekać ? O Hearthstone słyszałem, widziałem...lecz pozostanę przy swojej karciance

Server
    CLA01
    Duel na pewno o wiele lepiej graficznie wygląda, więc nawet heartstone'a nie sprawdzałam, ale może to nadrobię jak znowu najdzie mnie chęć na karty

Page 1 of 2 1 2 LastLast