Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Omfg proč to zas nejde ? víte někdo ?

Server
    CLA01

Omfg proč to zas nejde ? víte někdo ?

Nechápu o co zas jde jesi někdo víte dejte pls vědět :-)

Nivenx's Avatar
    Server
    CLA01
    Včera jsme bojovali v koop bitvě, pak sehra sekla a od té doby se mi nejde přihlásit do hry! Pořád to načítá a nic. Je to u postavy NIven25... nevíte co s tím?

Server
    CLA01
    Tak já náhodou vím co s tím je - je to totiž rozbitý. Psal jsem jim tolikrát na jejich facebook, že něco nefunguje, až mi blokli tam přidávat komenty A příspěvky lidí s tím, že hra nejede prostě ze stránky mažou. Když tam tedy zrovna někdo ze zodpovědných zabloudí. Zvláštní je, že zcela netradičně opět nefunguje jen "náš" server (PL,ITA,POR,ŠPA,RUM) a ten druhý(NĚM,FRA,ANG) jede bez problémů. Ale jak tady už kdysi psal bývalý komunitní manažér BB_někdo, tak je to beta, máme být trpělivý, o problému vědí a usilovně na tom pracují. Větší bandu lemplů amatérů asi jen tak nenajdeme.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Hele už to de ale přesně jak tu podotýkal kolega.
    Hrály jsme Bosse a padlo to cca 21:30
    Poté jsem se neuspěšně,opakovaně snažil připojit do hry,každou pul hodinu.
    Ovšem,došel jsem k zjištění,že ani v 03:00 to nejde :-D Ta nevědomost byla zničejíci,ba co víc frustrující a ubíjející :-D
    LÍP SEM TO VYSVĚTLIT NEDÁ TAKŽE FUCKIN
    DOST komentu co nejsou konstruktivní když se na něco zeptám nečekam že mi někdo jako odpověd dá tu samou otázku :-D !

Server
    CLA01
    Nejzajímavější na tom bylo, že v době kdy jsem se 12 hodin nemohl přihlásit do hry, tak mě lidi v cechu a v přátelích viděli jako online.
    A k tvýmu dotazu - tady ti těžko odpoví někdo z týmu HO, protože je to jenom off-topic forum a oni s námi nekomunikují. Zkus napsat na podporu, ale zase jen v angličtině. A podpora funguje jen v pracovní dny od 9:00 do 19:00. Mimo řešení přes podporu se stím dá dělat jen jediný - čekat, že se to samo opraví nebo že provedou restart serveru.
    Last edited by YarBek; 30.03.15 at 00:16.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Ano,tohle byla konstruktivni odpověd (y) a jj good moudro asi jako (ikdyž vim že to je naprosto mimo mísu) ČD Čekáš Dlouho ? Čekej Dál Času Dost :-D

Reply to Thread