Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 44

Thread: Sklep Exclusive Vip

Server
    CLA01
    Zobaczycie że chętnych nie zabraknie - to tak jak ranking Smoczego rycerza nic nie daje - a jednak chętnych żeby kupić odlamek + 200 % nie brakuje - jeszcze trochę a w pakietach bedą najlepsze artefakty - ale o tym już pisałem.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    hajs się nie zgadzał xD wiec zmiany xD
    Last edited by Maniek123404; 27.03.15 at 23:57.

Server
    CLA01
    Od zawsze rozróżniam 2 rzeczy:
    Można mieć dużo pieniędzy i bez jakiś szczególnych napięć pozwolić sobie na zakup danej rzeczy, ba - nawet tego nie odczuć...
    Natomiast inny zagadnieniem jest kwestia czy dana rzecz jest po prostu warta kwoty jaką ktoś za nią żąda - a tutaj według mnie, bardzo bardzo nie jest.

Już klika miesięcy temu pisałem (jeszcze przed limitami surowców, wyskakujących podstępnie okienek wydania pieczęci) , że BB zaczyna gonić w piętkę i kurczowo próbuje pozyskać pieniądze od graczy, ale pozyskać podstępem. Pisałem również że zjawisko będzie się nasilało i sprawdziło się w 100%.
    Dałem również gotowe i uczciwe rozwiązanie: wcześniej dopracować grę, usunąć bugi, być otwartym na rozsądne sugestie graczy - wtedy gracze sami chętnie będą dokonywali płatności. Dzisiaj nie mają żadnej gwarancji, że wydanie pieniądze, jutro będą bezużyteczne, bo BB nagle wpadnie na wspaniały pomysł zmian. Taka sytuacja występuje np. w braku dostępu do gry, ale czas odłamków leci... Dowodem są również coraz częstsze eventy które spowalniają grę i czynią ją niegrywalną. Teraz chora propozycja zakupu feniksa...

BB jest na równi pochyłej, bo złapani naiwniacy nie pokryją oczekiwanego zysku. Aby żądać pieniędzy trzeba mieć sprawdzony produkt.
    Last edited by marianescu; 28.03.15 at 00:14.

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Ludzie święci, weźcie wydajcie te pieniądze na chore dzieci/caritas itp niż macie wydawać 500 zł na syfiastego peta co nic nie daje tylko laguje ://

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    w polsce mamy polskie zarobki a ceny europejkie :P

/troluje sobie

Server
    CLA01
    500zł za grę, do której sie nawet nie można zalogować. W zamian latające badziewiątko dla dzieciaczków, kolorki dla dzieciaczków i jakieś lipne zwoje. Z pewnością nie można im odmówić poczucia humoru
    Last edited by BB_Naerjan; 31.03.15 at 14:55. Reason: Wulgaryzm

Server
    CLA01
    Szkoda że gra aż kipi komercją bo jest całkiem niezła ( nie licząc błędów ). Widocznie przeładowane serwery chcą odciążyć pozbywając się graczy i chyba całkiem skutecznie . Niedługo za teleporty, możliwość walki, za użycie zwoju, artefaktu itp będzie opłata ;P. Chciwe podejście do tej gry niszczy magię Heroes of Might and Magic...

Server
    CLA01
    pakiet wielbiciela za 480 pln ? kogoś tu po...ło ? wiem że jest sporo maniaków wydających jakiekolwiek złotówki na tę grę a nawet wielu wydających krocie...ale to już przesada ..
    tzn Ubi to rozumiem, skoro istnieją oszołomy co wydadzą fuul kasy za kilka pikseli grafiki w grze to czemu na tym nie zarobić ? )) ale gracze wydajądzy na to kasę , nawet jeśli ich stać powinni się zastanowić nad swoimi priorytetami i tym co ich wartościuje w życiu heh
    w grze nie będziesz lepszy od innych jako strateg, ew. jedynie wydasz więcej kasy by się popisać ...
    pozdro

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    480zl to standardowa dniowka (no doba jak ktos ma slaba prace to ma dniowke 80 Juro) w krajach gdzie ta gra jest tworzona wiec nie jest to duzo my i tak sie powinnismy cieszyc bo i tak mamy o cale 20% tansze pieczeci niz CLB (angielskoniemisckoeurpejski serwer))

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Vishar View Post
    480zl to standardowa dniowka (no doba jak ktos ma slaba prace to ma dniowke 80 Juro) w krajach gdzie ta gra jest tworzona wiec nie jest to duzo my i tak sie powinnismy cieszyc bo i tak mamy o cale 20% tansze pieczeci niz CLB (angielskoniemisckoeurpejski serwer))
    No sa tansze o 20 % fakty,pszeprasszam ze sie wtrace ,ale jeszcze kupujac warto to zobaczyc gdzie taniej wyjda po przeliczniku na ojro.

Ja osobiscie bralem z Maksyku,Kolumbji,Peru,Rumuni ,jest czasami róznica paru euro i sumy pieczeci bardzo podobne co do kupna z polski czy miedzynarodowego.

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast