Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19

Thread: Farma tier 10-13 co i jak

Server
    CLA01
    wszyscy aż się palą żeby zdradzić sekrety farmy t13 hehe - co za pomysł żeby zakładać taki wątek ehh Pozdr SirTolan

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Palmer View Post
    wszyscy aż się palą żeby zdradzić sekrety farmy t13 hehe - co za pomysł żeby zakładać taki wątek ehh Pozdr SirTolan
    Tak zabierz go do grobu, tam ci sięnapewno przyda, sekret farmy jest wart z miliojony ojrosów, i cco będziesz miał lepsza postać niż inni, tylko i tak nigdy nie zdobędziesz w tej grze sławy jaką miał swego czasu FuBu

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    to ja wam zdradze sekret jak szybko nabic 13ty tier:
    1. klimany sklep i kupujemy stal
    2. farmimy surowce pomagajac bic bossy tygodniowe lub klikamy sklep i kupujemy suroce

tadadada

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie no chodzilo mi bardziej o takyki walki gdzie i czym najlepiej majac juz ten wymarzony t 13

W Czarnolesie znam jedno dobre miejsce pod jednostki swiatla ,ale moze ktos zna lepsze

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    wszystko co nie ma jedostek dystansowych i najlepiej powolne :P

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Vishar View Post
    to ja wam zdradze sekret jak szybko nabic 13ty tier:
    1. klimany sklep i kupujemy stal
    2. farmimy surowce pomagajac bic bossy tygodniowe lub klikamy sklep i kupujemy suroce

tadadada
    Vishar no wiesz co - trzymaj sekrety w tajemnicy Pozdr

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Nie no chodzilo mi bardziej o takyki walki gdzie i czym najlepiej majac juz ten wymarzony t 13

W Czarnolesie znam jedno dobre miejsce pod jednostki swiatla ,ale moze ktos zna lepsze
    A w ziemiach światła blisko Daevy są takie fajne diabełki - jak weźmiesz z kącika - to masz mapkę z wąskim gardziołkiem, blokujesz czymkolwiek i jest ci rybka ile mobków tłuczesz. Ja tak robię przynajmniej. Tylko te latające czasem dokuczają, ale tego jest najwyżej 3 solty - idzie ogarnąć jakoś. Płomykami idzie lekko.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    sknerus
    Quote Originally Posted by Palmer View Post

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by pitikamiti View Post
    A w ziemiach światła blisko Daevy są takie fajne diabełki - jak weźmiesz z kącika - to masz mapkę z wąskim gardziołkiem, blokujesz czymkolwiek i jest ci rybka ile mobków tłuczesz. Ja tak robię przynajmniej. Tylko te latające czasem dokuczają, ale tego jest najwyżej 3 solty - idzie ogarnąć jakoś. Płomykami idzie lekko.
    No trza bedzie tam spróbowac,pretoriana w przesmyk wsadzic czy cos tam na bloku etc dzikei lookne po aktualce

Ja obecnie robie w cichych zagajnikach w czarnolesie najzedzców demonów w okolicach obelisku sa ze 3 rodzaje mapek
    w tym jedna z barykadami co calkiem milo sie rozwala wroga,tez plomieniami chwaly dobrze ,bo wikszosc stworków ma -30% do magii swiatla

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2