Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: Farma tier 10-13 co i jak

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01

Farma tier 10-13 co i jak

Witam chcialbym otworzyc ten watek,by wymienic sie doswiadczeniamy z farmingu tier 10-13 po zablokowaniu sposobu z totemami katapultami.

Mam obecnie tier 11 i jak wiadomo walki tieru na totemach i na innych misjach zostaly wycofane.
    Grajac necromagiem robie tiery na przystani,lub po drodze do Al.Khadira(-30% na magie pierwotna,) samemu uzywajac 2 dryfujacych bezmiennych i 3 arcyliszy
    Systemem przejmowania jednostek i wybijania wrogów miedzy soba,+ okazyjnie na najsilniejszego przejetego dzwon .reszta niedobitków z arcyliszy zasieg 7 pól.
    Ewentualnie jak jest jakis problem z przejeciem wrogiej jednostki ponawiam za pomoca skilla i zwoju pobudzenia.

Ciekawi mnie jak farmicie necromagiem ,gdzie i jakim skladem obecnie te tiery ?
    Czy oplaca sie robic to 2 osobami,bo sporo osób prosi na ogólnym na wspólne wypady a ja mysle ze moga byc problemy bo
    (wroga bedzie wiecej,i chyba wrazie straty jednostki nie da rady kapitulowac za kase,a co dopiero jak wywali 2-giego gracza ) ?

Zapraszam do wymiany sie doswiadczeniami w tej materii

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Ciiiii nie pisać o totemach bo BB usunie cicho sza xD
    Camp dobry jest xD
    Nie mam jeszcze nekromanty nie ma sensu robić mi 2 postaci :P
    Może jak było za free xD

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Moczymorda *** głupio postąpiłeś... niedługo ja Ci napiszę jak farmię surkę na tiery i to dzięki Tobie - poprzez sklep
    Last edited by Nishiyma; 29.05.15 at 11:39.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    O co ci chodzi piesku?
    to fajny temat

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    O to, że sami podajecie się na tacy .

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Crawshayi View Post
    Moczymorda, skompromitowałeś się i tyle. Głupio postąpiłeś... niedługo ja Ci napiszę jak farmię surkę na tiery i to dzięki Tobie - poprzez sklep
    Nie na temat, Totemy dawno sa zablokowane,napewno nie dzieki mnie
    Czytaj ze zrozumieniem,w czym masz problem ?
    Nie zasmiecaj mi tu tematu,jest opcja priw jesli cos sie boli chetnie pocztyam

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Nie zasmiecaj mi tu tematu,jest opcja priw jesli cos sie boli chetnie pocztyam
    kto mieczem wojuje ...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Czytaj ze zrozumieniem,w czym masz problem ?
    Wyjaśnię: otóż Crawshayi - jak wynika z kontekstu jego wypowiedzi - woził się wspaniale na exploitach, co dawało mu dodatkowo +500 do ZPZ...
    Chciałby aby tak dalej było i miał przewagę nad graczami nie wykorzystującymi koksu. Dlatego kąsa osoby które mogłyby odsłonić rąbka tej tajemnicy...

Dziękuję.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Wyjaśnię: otóż Crawshayi - jak wynika z kontekstu jego wypowiedzi - woził się wspaniale na exploitach, co dawało mu dodatkowo +500 do ZPZ...
    Chciałby aby tak dalej było i miał przewagę nad graczami nie wykorzystującymi koksu. Dlatego kąsa osoby które mogłyby odsłonić rąbka tej tajemnicy...

Dziękuję.
    ciekawa teoria, tylko czy wziął pod uwagęto ze większość graczy i tak rzuci to po miesiacu, bo nic nie osiagną, ciągle tylko fdodatkowe opcje zakupu, nie mozliwość dogonienia starych graczy, no i schematyczność gry

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    proponuje zedytowac nicka ''Crawshayi" na 'gracz na C wiedomokto' zeby znowo BB nie musialo usowac calej masy postow z 'oszczerstwami' jak to mialo mijsce jak sie napisalo w przypadku postow o 'samiwieciekim' wykorzystujacym exploity by byc w top1 pvp

Edit: sarkazm on

Page 1 of 2 1 2 LastLast