Results 1 to 8 of 8

Thread: Gildia Republika

Server
    CLA01

Gildia Republika

Witam!
    W związku z tym, że będąc w kilku gildiach, żadna z nich nie spełniała moich oczekiwań, postanowiłem założyć własną-

-dla tych, którzy chcą graczy, którzy potrafią wykonywać ruchy szybko, przemyślanie i mądrze
    -dla tych, którzy podchodzą ambicjonalnie do tej gry
    -dla tych, którzy chcą wypraw w dobrych składach i nie chcą mieć problemów ze znalezieniem chętnych
    -dla tych, którzy chcą czuć się potrzebni innym i są w potrzebie pomocy czy też współpracy
    -dla tych, którzy są aktywni
    - dla tych, którzy nie lubią masówek (wiem wiem limit gildii itd)
    kultura nie jest wymagana:P za to myślenie i mózg, chęć rozwoju-owszem!

Zainteresowanych proszę o kontakt grze: R1000 lub Crazy_718
    Przed wstąpieniem test z umiejętnosci w bitwie

Pozdrawiam

edit; błędny nick oficera
    Last edited by LiveWire; 27.03.15 at 12:35.

Server
    CLA01
    Polecam Truskaweczkę, polecam ! Na pewno będzie dobrym przywódcą i gdyby nie to, że kombinuje ze swoją gildią, to sama bym się zgłaszała na ten test
    R a wymagań co do lvl'a nie macie?
    Last edited by IzzyCz; 25.03.15 at 13:57.

Server
    CLA01
    hej brzoskwinko wymagan lvla nie ma latwo je wbic a jak jest ktos ogarniety to tymabrdziej wyposazenie tez nie jest istotne pomagamy robic wyzsze tiery z boh. jakby co to zglos sie jakas gadula sie przyda hehe

Server
    CLA01
    Ja i gaduła? Phi ! Dzięki, ale moich nie zostawię Także powodzenia z gildia i oby wszystko poszło po Twojej myśli w kwestii członków

Server
    CLA01
    Dokładnie jak w poście - grałem dziś z osobą z tej gildii - ruchy szybkie i przemyślane - a najważniejsze extraaa współpraca. Pozdrawiam

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by LiveWire View Post
    Witam!
    W związku z tym, że będąc w kilku gildiach, żadna z nich nie spełniała moich oczekiwań, postanowiłem założyć własną-

-dla tych, którzy chcą graczy, którzy potrafią wykonywać ruchy szybko, przemyślanie i mądrze
    -dla tych, którzy podchodzą ambicjonalnie do tej gry
    -dla tych, którzy chcą wypraw w dobrych składach i nie chcą mieć problemów ze znalezieniem chętnych
    -dla tych, którzy chcą czuć się potrzebni innym i są w potrzebie pomocy czy też współpracy
    -dla tych, którzy są aktywni
    - dla tych, którzy nie lubią masówek (wiem wiem limit gildii itd)
    kultura nie jest wymagana:P za to myślenie i mózg, chęć rozwoju-owszem!

Zainteresowanych proszę o kontakt grze: R1000 lub Crazy718
    Przed wstąpieniem test z umiejętnosci w bitwie

Pozdrawiam
    kultura nie jest wymagana, tylko mózg i myślenie - to już nie dla mnie na pewno, nic gorszego jak wymóżdżone buraki bez kultury
    ambicjonalne podejście - wolę zabawę zamiast nadęcia i puszenia, za dużo mam w życiu wyścigu szczurów

Server
    CLA01
    @Izka: dzieki piekna idziemy do przodu powoli ale nie od razu Rzym zbudowano
    @Cardio: dziekuje za cieple slowa

Quote Originally Posted by pitikamiti View Post
    kultura nie jest wymagana, tylko mózg i myślenie - to już nie dla mnie na pewno, nic gorszego jak wymóżdżone buraki bez kultury
    ambicjonalne podejście - wolę zabawę zamiast nadęcia i puszenia, za dużo mam w życiu wyścigu szczurów
    'wymagane mozg i myslenie'= wymozdzone buraki?
    'chec osiagfniecia czegos'= nadecie i puszenie?

Ech chcialem wytlumaczyc ale nie bede.. tlumaczy sie winny. Jesli myslisz ze wymaganie mozgu i myslenia = wymozdzone buraki to gratuluje inteligencji.

Kultura roznie sie kojarzy.. jednym z mowieniem Ą, Ę, innym z brakiem przeklenstw. Czasem jest tak ze masz ochote po prostu wyrzucic cos z siebie - smialo, nikt nie wymaga od Ciebie innego podejscia! Nic zo ludzkie nie jest mi obce- badz soba zawsze bez zgrywania sie jaki to ktos nie jest elokwentny itd

Ambicjonalne podejscie- kazdy ma jakis cel i dazy do niego. W tej grze mozliwosci 'celu' sa ograniczone ale kazdy je ma.. podejdz ambicjonalnie , zmierzaj ku temu co zaplanowales malymi kroczkami ale sukcesywnie. Z gildia. Pomozemy w Twoich celach. Gorzej jak celow nie ma.. gra staje sie bez sensu , takich ludzi unikam- tyle.

Nie wiem, czy probujesz byc tutaj trollem czy mowisz na serio ale opisales dokladnie to czego nie lubie. Czasem zamiast wyciagac wnioski warto zapytac aby sie upewnic.
    Jesli trollujesz- to milego nabijania postow, jesli zrozumiales opis na wspak- to juz wszystko wyjasnione mam nadzieje.

Konczac ten temat powiem tyle: wymozdzonych burakow a juz tymbardziej nadetych tutaj nie znajdziesz, wyscig szczurow? jest.. z misjami gildyjnymi nadecie i puszenie? nie ta gildia.

Pozdrawiam
    p.s. sorki za interpunkcje i brak polskich znakow. jest pozno. na wypadek gdyby grammar police czuwalo.

Server
    CLA01
    Dokładnie tak mówiąc o słowie kultura mieliśmy na myśli ludzi w podobnym do nas wieku (ok 30 Lat) dojrzałych emocjonalnie, wychowanych i ułożonych a nie słowo kultura skierowane do gimbazy z za przeproszeniem gdzie na dzień dobry dostaniesz wiązankę a później odzywkę twój tata lub twoja mama.
    Jesteśmy dorosłymi ludźmi którzy mają radochę z gry, zbieramy ekipę podobną do nas po prostu a wiem że tacy są bo już kilku takich mamy
    Co do lvl dla nas może ktoś nawet zaczynać grę, to tylko gra wszystkiego go nauczymy byle by po prostu chciał.
    Stresu u nas nie ma i nikt ciśnienia nie podnosi, ale nikt nie ma ochoty czekać 2 min na każdy ruch przeciwnika a każdy z was chyba kogos takiego spotkał gdzie bitwa trwała 45 min zamiast 7 min.
    Pozdrawiam i zapraszam serdecznie wszystkich dojrzałych i stabilnych emocjonalnie graczy w nasze szeregi myślę że każdy się tutaj odnajdzie.

Add. Oficer gildii Republika Crazy718