Results 1 to 5 of 5

Thread: Druga postać, nekromanta nie można wyjść ze startowej lokalizacji

Server
    CLA01

Druga postać, nekromanta nie można wyjść ze startowej lokalizacji

Zakupiłem drugie pole bohatera, stworzyłem nową postac Nekromantę (pierwszy to rycerz) odbylem pierwszą walkę, poszedłem do wyjścia i ... jest cały czas ładowanie. Nic nie pomaga, nawet skasowanie postaci i stworzenie kolejnej (dzieje się to samo). Zmiana przeglądarki nie pomogła. Proszę o pomoc.

Server
    CLA01
    Wina graczy Technicy magicy w akcji
    Jak wykryli nasi agenci techniczni winę za nieprawidłowości w grze ponoszą gracze, za dużo ich w gildiach i nasz serwer postawiony w kartonie po zupie nie wyrabia.

Gracze są winni i odpowiedzialni za takie awarie, błędy i inne zdarzenia jak :

1. Błąd 12
    2. Błąd 20
    3. Błąd 30
    4. wszelkie inne błędy z numerkami
    5. niewłaściwą sesje
    6. wylogowanie ot tak z gry
    7. stratę wojsk po wyprawie
    8. wchodzenie w bitwy solo po 5 minut, a w drużynowe po 10 a także wychodzenie z niej w podobnym czasie
    9. kolejkę logowania podczas rozgrywki
    10. powracanie na mapę przeciwników związanych z już ukończoną fabułą
    11. zakrywanie już odkrytej mapy
    12. brak czatu
    13. brak listy znajomych
    14. problemy z teleportem, wpadanie w wir, chmury czy w nicość
    15. lagowanie, spowalnianie czy też cofanie gry
    16. powracanie przeciwników na przetartych już trasach w dowolnej lokacji
    17 nie zaliczanie zadań dziennych

Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry. Jeśli chcecie zgłosić jakiś błąd z tej listy to sorry ale sami jesteście sobie winni bo my technicy magicy nie potrafimy sobie poradzić i jedyne co możemy zrobić to kolejny restart serwera.
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Azgheros View Post
    Zakupiłem drugie pole bohatera, stworzyłem nową postac Nekromantę (pierwszy to rycerz) odbylem pierwszą walkę, poszedłem do wyjścia i ... jest cały czas ładowanie. Nic nie pomaga, nawet skasowanie postaci i stworzenie kolejnej (dzieje się to samo). Zmiana przeglądarki nie pomogła. Proszę o pomoc.
    skoro zrobiles necro to zaczynasz w Pazurach , a ta lokacja jest zbugowana , musisz czekac az to naprawia , poki co pierwszy akt necrusow jest niegrywalny , niestety

Server
    CLA01
    Pierwszy akt dla nekromanty jest teraz niegrywalny? Jak to możliwe (rozumiem, że ta gra to wersja beta - ale żeby było aż tak źle?). W każdym razie dzięki za odpowiedź.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    cos im sie posypalo , najgorzej maja walsnie poczatkujacy necromanci , bo jak ktos skonczyl juz pierwszy akt , to poprostu tam nie wlazi ... problem jest od jakis 2tyg , powinni to w tym tyg naprawic