Results 1 to 8 of 8

Thread: Bład 12 , kolejka logowania, znowy jazda bez trzymanki

Server
    CLA01

Angry Bład 12 , kolejka logowania, znowy jazda bez trzymanki

Ktory to już raz w tym tygodniu ? Czy jakiś strażnik z przedszkola panuje tu nad tym burdelem ?

Server
    CLA01
    ja pomimo pełnej drużyny nie mogłem wystartować z wyprawa, a teraz mnie wyrzuciło - kpina normalnie...

Server
    CLA01
    mam to samo i gra zamiast zabawą stała się udręką :/

Server
    CLA01
    oni sa tak tepi zamiast powiekszyc serwer o 10-15% to by rozwiazalo problem z lagami i kolejkami w weekend
    ale do nich trzeba spamowac tak dlugo az dotrze do tych tepych mozgow

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Niestety w weekend i inne długie okresy dni wolnych to udręka dla graczy chcących zrelaksować się grając.
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Server
    CLA01
    Od wczoraj nie mogę wejsc do gry przez błąd ktorego nie mozna ominac, mianowicie Niewlasciwa Sesja! Przepraszam za brak polskich znakow ale cos sie sypie. Kiedy to naprawicie? Niepiszcie o czyszczeniu cisateczek itp bo to nieraz robilem i chuja dalo.

Server
    CLA01
    A ja mam ich w dupie przeniosłem się na angielski serwer i tam wszystko śmiga bez problemów ... Tam sobie nie pozwalają na takie jaja jak tutaj się wyrabiają ... Jak to zwykle w Polsce, miało być tak pięknie a jest chuj dupa i kamieni kupa cytując klasyka ...

Pozdrawiam

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by mordagda View Post
    A ja mam ich w dupie przeniosłem się na angielski serwer i tam wszystko śmiga bez problemów ... Tam sobie nie pozwalają na takie jaja jak tutaj się wyrabiają ... Jak to zwykle w Polsce, miało być tak pięknie a jest chuj dupa i kamieni kupa cytując klasyka ...

Pozdrawiam
    szkoda ze nie ma japonskiego serwera, moze i bym nie rozumiał co piszą, ale japończycy stawiają na wysoka jakosć usług, maja wysoką kultur ew komunikacji z klientem, i też żądaja od nich ieniedzy ale mają też do nich szacunek,