Results 1 to 8 of 8

Thread: Błąd logowania

Server
    CLA01

Błąd logowania

moja postać " arszenikus". Gra nie wczytuje się , zawiesiła się podczas przechodzenie przez portal do pazurów. prosze o naprawienie . z góry dziekuję.

Server
    CLA01
    ja mam to samo wiec to chyba cal gra leży

Server
    CLA01
    to wina graczy, po co tam łażą to że lądujemy w chmurach przy skoku na Szepczące to też winna graczy wszystko wina graczy
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    Już od 4 dni nie mogę wejść do gry ..prosze o naprawienie ..

Server
    CLA01
    MóJ nick w grze Nebbia .Strona się i nie można wejść do gry non stop ładuje .

Server
    CLA01
    Mój nick Arcymag80, dlaczego nie mogę wejść do gry. Nie mam zamiaru pisać do pomocy technicznej, bo to bez sensu co jakiś czas są problemy. Zakończę granie w tą niedorobioną grę. Pozdrawiam wszystkich z BB.

Server
    CLA01
    a ja kiedy będę mogła zagrać ???? niech ktoś coś zrobi bo zaczynają mi nerwy puszczać... mąż sobie gra w najlepsze a ja będę musiała chyba sobie jakiejś innej gry poszukać....

kirkus132
    Guest
    a po co podajecie nicki?? to jest forum nie pomoc techniczna, ty otrzymasz tylko profesjonalną poradęjak umyćmonitor, pisz do supportu meil w sygnaturce albo zakłace pomoc na stronie głównej gry