Results 1 to 5 of 5

Thread: No i szczęśliwie przyszedł piątek :) no i programiści będą mieli wolne! My też! ....

Server
    CLA01

Wink No i szczęśliwie przyszedł piątek :) no i programiści będą mieli wolne! My też! ....

.... Czas na rower albo inny przejaw zdrowego trybu życia. Dość siedzenia przed monitorem i mitrężenia czasu przy HoMM. Cieszy mnie to jak producent dba o nas

Proszę wybaczyć za ironię ale jak co weekend znów zaczynają się problemy. Temat Pazurów Czegoś Tam właśnie się odnowił.

pozdrawiam ja Mamroczący Kot

Server
    CLA01
    mozecie sie zalogowac?

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Jeśli nie możecie zalogować się do gry, proszę, skontaktujcie się w tej sprawie z pomocą techniczną.

Server
    CLA01
    Panie BB_Naerjan to co Pan pisze to bardzo fachowo i w ogóle, tyle że wypada to groteskowo. Życzę miłego weekendu.

PS. Spodziewam się re w poniedziałek po 8.30. 30 minut na kawę w sam raz o ile kumpel/kumpela nie będą mieli jakichś niesamowitych historii.
    PS2. Po zalogowaniu 2 przeglądarkami na serwer polski i portugalski dostałem się do Pazur Czegoś Tam i gram sobie ale pewnie nie każdemu to się udaje.

Server
    CLA01
    jak już stwierdzono wszystkiemu winni są gracze, technicy robili co mogli ale z graczami nie wygrają może restart po raz 134 ??
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."