Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 30

Thread: problem z grą po przejściu bohatera do pazurów namtaru

Server
    CLA01

problem z grą po przejściu bohatera do pazurów namtaru

to co w temacie, prawie za każdym razem jak gram, teleportuję się do wyżej wymienionej mapy to pokazuje się tylko ekran ładowania i nie da się wejść do gry. (chrome, najnowsza wersja)

Server
    CLA01
    Ja probuje sie zalogowac od 5 rano. Brak efektow. Anno online smiga az furczy.

Server
    CLA01
    Tak jak kolega Jedrek95 po teleportacji do pazurów namtaru pokazuje się tylko ekran logowania (najnowszy firefox, flash 17.0.0.134)

kirkus132
    Guest
    ja tam kibluje od kilku dni , mogę zalogować ale jestem w czarnej(tu pada uznawane na większości forów za wulgarne słowo na 5 liter określające tylnią część ciała)

Server
    CLA01
    Żenada odpaliłem odłamek kombinacji i tylko wszedłem do pazurów i od razu byk. Co event to to samo.

kirkus132
    Guest
    o co sięstało że nie ma tu zenona kosy i jego filmiku z sar khayanem

Server
    CLA01
    Potwierdzam. Dziś rano zrobiłem tp do Pazurów i mnie wywaliło. Odczekałem kwadrans i próbowałem się zalogować ale bez powodzenia - pokazuje ładowanie.Poczekałem 10 minut i dałem sobie spokój. To bardzo frustrujące bo kilka dni temu była taka sama sytuacja

Server
    CLA01
    Też potwierdzam, znów mega problem, zalogowałem się do gry - teleport do Pazurów i dooopa. minęła godzina, siedemset prób logowania i nic. Człowiek inwestuje, kupuje pieczęcie i co ma w zamian? Kupę nerwów. Jak tak dalej pójdzie to naprawdę gracze poodchodzą i tyle będą mieli korzyści z gry.

Server
    CLA01
    Iloncia teraz to nie wina tego, że utknęłaś w Pazurach, teraz po prostu znowu nie da się grać gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz

Server
    CLA01
    Jak ostatnio dostali burę na FB to na chwilę trochę się poprawiło. A dziś znów zawiecha. A w ramach przeprosin chyba - premia codziennie po zalogowaniu - ja dziękuję za premię, nie potrzebuję jej - w żadnym stopniu nie rekompensuje tego co robicie graczom olewając ich.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast