Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 65

Thread: Wyprawa Prowincji Gildii - dyskusja

Server
    CLA01
    Pomysł dobry ale zróbcie to targowisko w końcu.

Server
    CLA01
    Targowiska nie ma i prędko nie będzie bo to jest obniżenie możliwości finansowych gry kolega wcześniej słusznie zauważył fakt na temat fikcyjnych ulepszeń przedmiotów. a tiery to wysysanie pieczęci... chyba ze ktos ma 40 smoczy

vismaior77's Avatar
    Server
    CLA01
    Witam sam nie wiem co na ten temat napisać ale swoje zdanie już mam czekam z niecierpliwością co to takiego będzie czy znów kolejna porażka i mydlenie oczu . pozdrawiam Dużo rzeczy mnie gnębi w tej grze bulwersuje i mam ochotę skończyć w to grać a tutaj wyskakują z nowymi zadaniami dla gildii jak sam byłem świadkiem jak wyleciało 20~30 ludzi w jeden dzień z gildi bo szanowni koledzy koleżanki nie zalogowali się do gry przez x -czasu Jak dobrze mieli napisane w (regulaminie gildii) . tak wiec z tymi wyprawami gildii trzeba zebrać dobrą ekipe z zasobami itd itp pozdro dla wszystkich

Server
    CLA01
    Podstawowe funkcjonalności nie działają, więc prowincje możecie sobie wsadzić wiecie gdzie. W odwłok.
    Pani z BB, powiernik dobrych nowin, co nic nie może oprócz wklejania tekstu na forum. Mam wrażenie, ze Pani nie przekazuje żadnych informacji od ludzi z polskiego serwera. Nic, zero.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękuję za Wasz komentarze.

Niebawem nastąpi pierwsza redukcja ilości członków Gildii - przygotujcie się bo to już 25.03.2015 - limit 200 graczy w obrębie 1 gildii. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Quote Originally Posted by hape View Post
    Podstawowe funkcjonalności nie działają, więc prowincje możecie sobie wsadzić wiecie gdzie. W odwłok.
    Pani z BB, powiernik dobrych nowin, co nic nie może oprócz wklejania tekstu na forum. Mam wrażenie, ze Pani nie przekazuje żadnych informacji od ludzi z polskiego serwera. Nic, zero.
    Zapewniam Was, że na bieżąco przekazuje Wasze opinie i sugestie deweloperom gry.
    Last edited by BB_Naerjan; 19.03.15 at 19:06.

Server
    CLA01
    Szanowna Pani BB 50 osób to niestety trochę delikatnie mówiąc mało - np nas w ELITEofASHAN jest dokładnie 114 i teraz co Pani proponuje - jaki system wywalenia 64 dobranych i zgranych członków - czemu ma służyc ta redukcja - to raz a 2 zwalanie niestbilności gry na liczebność gildii to też lekka przesada - po co wprowadzać aż takie niesnaski miedzy graczami - przecież wiadomo, że każda gildia będzie się musiała podzielić na kat A,B,C itd i spowoduje to tylko wzajemne animozje miedzy graczami - te 200 osob w gildii byłoby do przyjecia - ale 50 przy obecnych liczebnościach i limicie gildii - 1000 osób z tego co wiem to lekka przesada - teraz uderzacie juz bezpośrednio w zgranych, lubiacych sie wzajemnie graczy a nie w sama grę. Ehh Pozdrawiam SirTolan

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    to moze najpierw ograniczyc ilosc do 100
    jak nie bedzie problemow ze stabilnoscia serwera to zostawic
    a jak dalej beda problemy ze stabilnoscia to ograniczyc do 75
    a jak 75 sie okaze ciagle zbyt duzo iloscia do dopiero wtedy ograniczyc do 50

Server
    CLA01
    Ograniczą do 50 i dalej będzie wiocha ze zwiechami, zobaczycie

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Vishar View Post
    to moze najpierw ograniczyc ilosc do 100
    jak nie bedzie problemow ze stabilnoscia serwera to zostawic
    a jak dalej beda problemy ze stabilnoscia to ograniczyc do 75
    a jak 75 sie okaze ciagle zbyt duzo iloscia do dopiero wtedy ograniczyc do 50
    zapewne ta liczba nie wziela sie z sufitu , moze juz robili testy wew i 50ka to najlepsze wyjscie , wyobrazcie sobie na ekranie 100 ludkow , bo zakladam ze tam kazdy bedzie widoczny
    jedyne co to moznaby to powiekszyc o alterow , tj jak ktos ma 2och 3ch bohaterow to liczony bedzie jako jeden , bo przeciez nie zaloguje sie na raz na wszystkich

rabzec's Avatar
    Server
    CLA01
    Zanim zaczniecie wprowadzać te swoje wodotryski to grę lepiej naprawcie bo sypie się z dnia na dzień coraz bardziej.
    To jak z autem, w którym koło odpada, silnik żre olej, podwozie zżera rdza, a mechanik zamiast naprawić usterki wiesza choinkę zapachową na lusterku i z głupim uśmiechem dodaje "będzie Pan zadowolony!"
    rabzec - Nekromanta
    fotoradar - Rycerz
    zegarek - Rycerz Śmierci
    Hospicjum - Kleryk

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast