Results 1 to 6 of 6

Thread: Kolejka logowania i kod błędu 12

Server
    CLA01

Kolejka logowania i kod błędu 12

Witka
    Gdy próbuję się zalogować najpierw pokazuje się info o tym, który jestem w kolejce.
    Później długo długo nic (szacowany czas 2s trwał 4 min) i pokazuje się kod błędu 12.
    Trzy próby i pół godziny przy okienku logowania to dla mnie za dużo. Idę pograć w bierki.
    Nara

Server
    CLA01
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    U mnie nie dość ze gra to jeszcze forum chodzi jak jakies upośledzone gowno ...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mos-fet View Post
    U mnie nie dość ze gra to jeszcze forum chodzi jak jakies upośledzone gowno ...
    ale to jest uposledzone gówno więc wszystko na swoim miejscu, witaj w jakości blubyte

Server
    CLA01
    ludzie weżcie te mniejsze lvl nie wiem po banujcie bo kurde od godziny 15 do godziny 20 dopiero wszedlem na serwer nie mam calego dnia pracuje ludzie i jak mam grac jak sa male lvl i zajmuja serwer kurde no bez przesady

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by H4K3R3K View Post
    ludzie weżcie te mniejsze lvl nie wiem po banujcie bo kurde od godziny 15 do godziny 20 dopiero wszedlem na serwer nie mam calego dnia pracuje ludzie i jak mam grac jak sa male lvl i zajmuja serwer kurde no bez przesady
    no o nie graj, roblem rozwiązany