Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37

Thread: Nie róbcie żadnych eventów, dopóki nie będziecie pewni że gra działa prawidłowo! - cz

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01

Angry Nie róbcie żadnych eventów, dopóki nie będziecie pewni że gra działa prawidłowo! - cz

Nie róbcie żadnych eventów, dopóki nie będziecie pewni że gra działa prawidłowo!
    - czyli w praktyce w ogóle nie powinno być eventów.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Aby zapobiec wieszaniu się gry mam propozycję:
    1.Wszystkie przerwy zaplanowane proszę robić do środy, czwartek i piątek zostanie na poprawianie łatek, usuwanie błędów, które zawsze wychodzą po poprawkach.
    2. W weekend jeden informatyk powinien mieć dyżurek przy serwerach, nie zostawiajcie na weekend takich kwiatków jak teraz, wtedy tracicie najwięcej ludzi.
    3. Osoby piszące zgłoszenia o błędach a znające płynnie angielski, niech piszą skargi na adres UBI do centrali. Nie zdziwiłbym się gdyby tam nic nie wiedzieli jak działa nasz serwer . Jeśli nasi sobie nie zawsze radzą, a na innych serwerach jest dobrze, to tylko centrala może coś zmienić (kogoś ewentualnie).
    4.Prosimy Administratora Forum, by nie tylko czytał, i kazał czyścić ciasteczka i myć jajeczka, ale i przekazywał nasze opinie do Supportu. Oni biedaki ponoć nie wiedzą że jest źle. Wielu ludzi do nich rzeczywiście nie pisze. Prosimy o przekazywanie naszych opinii zbiorczo!

Server
    CLA01
    Że tak zażartuję : Problem jest znany i robimy co w naszej mocy aby go naprawić, nasi programiści nad nim pracują, przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze dalsze uwagi, propozycje i komunikaty o błędach.

I co się czepiać, wiedzą, pracują nad tym, a że nic się nie zmienia to wina graczy
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    to ja się tylko w żartach zapytam po co robić coś czego nie można ogarnąć to tak jakby budować komuś dom zapomnieć cegieł i powiedzieć mu upsss zrobie wszystko co w mojej mocy

LOOPING's Avatar
    Server
    CLA01
    Zgadzam się z Tobą
    Poprzedni event psuł grę i jak to ładnie napisali zreperowali problem błędu #12 a teraz wychodzi że problem znikł wraz ze zniesieniem eventu, śmiech tak to pracują technicy BB
    Mogą mnie zbanowac ale mam dość tego że robią nas w bambuko dzisiaj widząć że gra nie działa zostawili nas z niedziałającą poprawnie grą zamiast zdjąć ten porąbany event.
    co walka mnie wyrzuca #12 i jak się loguję #12 i 3 razy #20, teraz przy przejściu do ziem światła zawiesiło mnie i wisze na dobre ciekawe czy dziś wejdę, a nasi TECHNICY pracują do 19 i poszli sobie do domciu zostawiając nas na lodzie .
    TAK TO BB DBA O GRACZY

Server
    CLA01
    kolejka logowania i nic zero gry pozdrawiam programistów bo suport mi odpisuje że po sprawdzeniu u nich jest ok

LOOPING's Avatar
    Server
    CLA01
    ja weszłem i kontynuowałem przmieszczenie się do innego miasta niestety znowu zakończone zawiechą

LOOPING's Avatar
    Server
    CLA01
    rezygnuję na dziś nie da rady grac albo przed albo po zakończeniu walki zawiech poczekam aż zrobią aktualizację "naprawią" grę albo zdejmą ten event chyba że mają zamiar nas tak trzymać jak poprzednim razem;(

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Kto obstawia że będzie wszystko dobrze po restarcie?
    Ja nieeee.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Oczyszczanie terenów...
    Znów zawisne na teleporcie...
    Resety pogarszają gre...

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast