Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 37

Thread: Nie róbcie żadnych eventów, dopóki nie będziecie pewni że gra działa prawidłowo! - cz

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    @pitikamiti: Dziękuję za Twoje uwagi. Nasi agenci pomocy technicznej są poinformowani o występującym problemie, jednakże w procesie badania konta, mogą poprosić o dodatkowe informacje, które pomogą ocenić dany problem i podjąć dalsze kroki w danej sprawie.

Nasi technicy nieustannie pracują nad rozwiązaniem problemu na stał. Dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    @pitikamiti: Dziękuję za Twoje uwagi. Nasi agenci pomocy technicznej są poinformowani o występującym problemie, jednakże w procesie badania konta, mogą poprosić o dodatkowe informacje, które pomogą ocenić dany problem i podjąć dalsze kroki w danej sprawie.

Nasi technicy nieustannie pracują nad rozwiązaniem problemu na stał. Dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość.
    Jestem jasnowidzem Więc poza restartem opanowane jeszcze macie kopiuj - wklej Jest progres

Quote Originally Posted by Rozrywnik View Post
    Że tak zażartuję : Problem jest znany i robimy co w naszej mocy aby go naprawić, nasi programiści nad nim pracują, przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze dalsze uwagi, propozycje i komunikaty o błędach.

I co się czepiać, wiedzą, pracują nad tym, a że nic się nie zmienia to wina graczy
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

rabzec's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja nadal będę konsekwentny w swych poglądach. Zaniechajcie wszelkich nowości zanim nie poprawicie dotychczasowych błędów. Bo jak dalej będziecie brnąć w nowe modyfikacje (czyt. nowe błędy) to już z błędów się nie wygrzebiecie...
    Ja codziennie wiszę w Pazurach. Dopiero o 1:00 w nocy coś się resetuje i można się zalogować. Do kolejnej wycieczki do Pazurów oczywiście. Ten błąd jest już niemal od miesiąca. W tym czasie wprowadziliście co najmniej 3 modyfikacje i 1 event, a błąd jak był tak nadal jest. Mam wrażenie, że Ci co tworzą tą grę to nawet w nią nie grają. Baaa! Nawet nie czytają co piszą o niej inni. Dlaczego na angielskim serwerze Pazury się nie wieszają? Może warto zajrzeć i porównać co jest nie tak?
    rabzec - Nekromanta
    fotoradar - Rycerz
    zegarek - Rycerz Śmierci
    Hospicjum - Kleryk

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Niestety BB wydaje aktualizacje powodując nowe lub znane wszystkim problemy z grą, a najgorzej jest, gdy w weekend coś się zepsuje a nikogo nie ma,żeby coś naprawić,a formułka naszej pani BB jest ciągle taka sama, bo jedynie dziękuje za zgłoszenie, a nie informuje, że zostało zatwierdzone i problem jest naprawiany. Niby my gracze jesteśmy jeszcze testerami, ale tak naprawdę BB też powinno ich mieć,żeby mogli sprawdzić gdzie i jakie są bugi, aby mogli od razu je zgłosić i ponaprawiać, ale znając życie, traktują nasz serwer po macoszemu.
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by rabzec View Post
    Ja nadal będę konsekwentny w swych poglądach. Zaniechajcie wszelkich nowości zanim nie poprawicie dotychczasowych błędów. Bo jak dalej będziecie brnąć w nowe modyfikacje (czyt. nowe błędy) to już z błędów się nie wygrzebiecie...
    Ja codziennie wiszę w Pazurach. Dopiero o 1:00 w nocy coś się resetuje i można się zalogować. Do kolejnej wycieczki do Pazurów oczywiście. Ten błąd jest już niemal od miesiąca. W tym czasie wprowadziliście co najmniej 3 modyfikacje i 1 event, a błąd jak był tak nadal jest. Mam wrażenie, że Ci co tworzą tą grę to nawet w nią nie grają. Baaa! Nawet nie czytają co piszą o niej inni. Dlaczego na angielskim serwerze Pazury się nie wieszają? Może warto zajrzeć i porównać co jest nie tak?
    Ludzie są odpowiedzialni za takie rzeczy i ich szefostwo - ja naprawę błędów zacząłbym od wymiany informatyków, programistów i ich szefa, a potem wziąłbym się ze serwery. Po paru miesiącach testowania, taki mam wniosek

Server
    CLA01
    Weźcie to naprawcie wreszcie!!!!!!!!!!!! NIe można się zalogować znowu!!!!!!!

Server
    CLA01

Apeluję o odwołanie wydarzeń!

Ilekroć startujecie z jakimś wydarzeniem wszystko się rozsypuje. Nie można, się zalogować, wywala po walkach, wyprawach, teleportach, itd. itp. etc. etc. Po co robić coś na siłę? Firma nie jest gotowa na organizację wydarzeń, to niech odpuści. Wiem, wiem, powtarzam zrzędzenie kilkunastu (jak nie kilkudziesięciu osób), ale jak nie mam w co pograć, to i wylewam Komentarze zbędne, przemyślenia nie.
    Taka karma.

Server
    CLA01
    dali bezimiennych aby ugłaskać lamenty a to że gra nie działa to już nie nowina

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    Wydarzenie jest po to by troszkę zniwelować niesmak z powodu zwiech na serwie, jak byś był bardziej spostrzegawczy to byś zauważył że wydarzenie a w szczególności dryfy które się w nim pojawiły (najbardziej oczekiwanym towar od ich 1 pojawienia się)wprowadzono w 2 dni po masowym wystąpieniu problemów z logowaniem.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mr_Pool__ View Post
    Wydarzenie jest po to by troszkę zniwelować niesmak z powodu zwiech na serwie, jak byś był bardziej spostrzegawczy to byś zauważył że wydarzenie a w szczególności dryfy które się w nim pojawiły (najbardziej oczekiwanym towar od ich 1 pojawienia się)wprowadzono w 2 dni po masowym wystąpieniu problemów z logowaniem.
    komu udało się wejść i skorzystać z tego wydarzenia to się cieszy, a reszta wisi i czeka na cud radze omijać Szepczące Równiny i Pazury Namatru, zawieszka gwarantowana

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast