Results 1 to 8 of 8

Thread: odnawiajace sie stworzenia na mapie

Server
    CLA01

odnawiajace sie stworzenia na mapie

ile jeszcze razy będę miał ten błąd!!! czy ktoś to w końcu naprawi???
    odblokowywanie mapy po raz kolejny nic nie daje poza strata czasu i narastająca frustracją

Server
    CLA01
    szablonowe odpowiedzi od suportu są kpiną, próba odpowiedzi na nie kończy się informacja ze ticket został zamknięty... szlag mnie trafia

Server
    CLA01
    kolejny już raz w Pazurach się te stworzenia odnowiły

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by dexterek91 View Post
    kolejny już raz w Pazurach się te stworzenia odnowiły
    wiosna idzie to sie budza ze snu zimowego i wychodza z norek ... nie wiem co wy sie dziwicie

ps
    kazdy reset rejonu np Pazuru Natmaru powoduje respawn wszystkich istot , cieszcie sie ze bosy sie wam nie pojawily z niemozliwoscia walki z nimi , bo i tak bywalo , wtedy droga zalokowana na stale ... a wtedy pozostaje jedynie cierpliwosc i wyrozumialosc

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    wiosna idzie to sie budza ze snu zimowego i wychodza z norek ... nie wiem co wy sie dziwicie

ps
    kazdy reset rejonu np Pazuru Natmaru powoduje respawn wszystkich istot , cieszcie sie ze bosy sie wam nie pojawily z niemozliwoscia walki z nimi , bo i tak bywalo , wtedy droga zalokowana na stale ... a wtedy pozostaje jedynie cierpliwosc i wyrozumialosc

ta stworzenia się marcują i mają zbyt dużą populację i jakoś muszą się pozbywać nadmairu osobników w stadzie, polecam zbierać tandetne wojsko i nabijać na bitwach automatycznych, wadą tej metody jest to że traci się czas na wymiane jednostek, i na dodatek może zbraknąć miejsca w garnizonie

Server
    CLA01
    Okogi zadziwię Cię tym że bossowie też się zrespili?

Taki jeden typek blokuje mi drogę do więzienia i za chiny nie da sie go zaatakować tylko coś tam mówi :P

Mozna tam wejśc jedynie teleportem; bossa z wątku (tam gdzie lowcy dusz) też spotkałem ale cud mogłem go pokonać to to zrobiłem
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Server
    CLA01
    Kurr chciałem zedytować i dodać, że poprzednia egzstencja tego bossa stała w tym samym miejscu (tyle ze pokojowo nastawiona i mogłem z nia gadac) i druga "na kupce do wyboru" z którą mogłem walczyć = teraz mam dwóch

A tak ogolnie to przez zapomninie wszedlem znowu do Pazurów i nawet zalogować sie nie moge na druga postać :@

Server
    CLA01
    W porcie jest ciekawie 1 blokuje wejście od zamku a 2 od wiezienia i tylko łodziami z wrzosowisk można wejść na szczęście mam to tylko na 1 postaci pozostałymi bałem się wchodzić do pazurów bo mi się nie chce bawić w 30 minut logowań i wybijania wszystkiego od nowa.