Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 40 of 43

Thread: Jak można kazać za to płacić ?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by panjezus View Post
    Gdybym od startu chcial nie placic to 27 lvl, ktory zrobilem w poltora tygodnia robilbym pol roku. Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem to sie nie wypowiadaj.
    Dwa dni gry i można spokojnie dojść do trzeciego aktu. Potem idzie już trochę wolniej, ale max dwa tygodnie szybkim tempem i masz całą fabułę z głowy.

Server
    CLA01
    dzieciuch... 26 lat... ale mniejsza o to
    kto mi każe płacić ?
    Limit jednostek,
    Limit zasobów,
    ograniczenie patentów budowlanych (to akurat rozumiem żeby nie wyprzedzić fabuły)
    wcześniej wystarczyło mieć normalne życie (NIE MIEĆ CZASU) i wejść przed zakończeniem dobówki w nocy i zebrać zasoby, teraz zasoby co parę godzin po marne grosze (domyślam się że ma to na celu zwiększenie częstotliwości)
    Limit jednostek przy sobie,
    Kryształy z których nie korzystam bo chciałem to robić później nie zbieram bo mam limit...
    Limit zadań "przy sobie" kiedyś zbierałem wszystko i leciałem w świat (nie mam pojęcia co autor miał na myśli)
    Lekka przesada... zwłaszcza przy tylu błędach i często padniętym serwerze
    I za wszystko to żeby ułatwić sobie życie trzeba Zabulić
    A więc tak, każą mi płacić... bo nie mam czasu siedzieć ciągle w grze
    I tak potrafię rozgrywać walki nie tracąc jednostek (bilans straconych 0) więc chyba taki "słaby" jak część pisze nie jestem, jednak chcąc nadrobić stratę w surowcach mając patent na szybką walkę (zawsze tracisz kilkadziesiąt %) Te % w słabszych walkach są przegięte można poważną walkę wygrać z 0 stratą a w tym ze sporymi jak na ten poziom stratami
    Swoją drogą płacenie za "szybką" walkę (z dużo słabszym przeciwnikiem) to lekkie przegięcie po co wchodzić w walkę i marnować mi czas ?
    Kolejna rzecz... Dlaczego usunięto kopalnie ? przecież w każdej grze tej serii były one głównym źródłem dochodów

Server
    CLA01
    Gra w ogóle ma zamiar wyjść z testów ? Czy jest jakiś plan ? Jakieś Daty ? jakieś cokolwiek ?

vismaior77's Avatar
    Server
    CLA01
    Cześć chyba czas się pożegnać z graniem bo to nie ma sensu zdrowie tracić bo jakiś cymbał wydarzenie musiał zrobić na co komu te jednostki jak i tak to wytłuczesz . Dla szpanu - a potem jak z kimś walczysz dasz posiłki na nie mi bo ich szkoda ( a w dupe lamerze jak nie umiesz grać to nimi nie graj trzymaj w garnizonie i będzie po kłopocie i miałczeniu ) .ps tylko nabierają z tymi wydarzeniami a kołki łupią te misje tracą jednostki ciekawe dlaczego nie zrobią na tych bitwach z wydarzenia bitew bohaterskich na zadaniach zlikwidowali wszystko zabierają a potem jeszcze zwalają na serwer

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Dobo View Post
    1 - Limit jednostek,
    2 -Limit zasobów,
    3 -ograniczenie patentów budowlanych
    4- wcześniej wystarczyło mieć normalne życie (NIE MIEĆ CZASU) i wejść przed zakończeniem dobówki w nocy i zebrać zasoby, teraz zasoby co parę godzin po marne grosze
    5 -Limit jednostek przy sobie,
    6- Kryształy z których nie korzystam bo chciałem to robić później nie zbieram bo mam limit...
    7- A więc tak, każą mi płacić... bo nie mam czasu siedzieć ciągle w grze
    8- I tak potrafię rozgrywać walki nie tracąc jednostek (bilans straconych 0) więc chyba taki "słaby" jak część pisze nie jestem, jednak chcąc nadrobić stratę w surowcach mając patent na szybką walkę (zawsze tracisz kilkadziesiąt %)
    9- Te % w słabszych walkach są przegięte można poważną walkę wygrać z 0 stratą a w tym ze sporymi jak na ten poziom stratami
    10- Swoją drogą płacenie za "szybką" walkę (z dużo słabszym przeciwnikiem) to lekkie przegięcie po co wchodzić w walkę i marnować mi czas ?
    11- Kolejna rzecz... Dlaczego usunięto kopalnie ? przecież w każdej grze tej serii były one głównym źródłem dochodów
    Sorry za wypunktowanie, ale inaczej się nie odniosę do tego co bym chciał
    1 - nie wiem w czym przeszkadza, zbierasz, trzymasz albo w garnizonie, przy sobie i w bajlifie, ilość jednostek wyprodukowana w danym czasie też nie wadzi, jak grasz nie tracąc oddziałów to zbierasz raz na 24h cały zestaw i z głowy
    2 - pojemność magazynów jest mała ?? jak zbierasz na kuznie to cały urobek w nią ładuj, bo po co innego w późniejszym etapie gry zasoby... jednie złoto i kryształ ale o to po skończeniu fabuły nie trudno
    3 - usuń magazyny i niepotrzebne budynki, chcesz mieć wszystko we wszystkich miastach PŁAĆ ale jak nie korzystasz z czegoś to na co ci to..??
    4 - czyli zbierasz z magazynów ?? no to faktycznie grosze, lepiej zrobić dwie walki w ziemiach światła o każdy surowiec i masz więcej niż z dobowej produkcji...
    5 - nie wiem w czym przeszkadza, zawsze można uzupełnić z garnizonu, bajlifa..
    6 - wydaj do zera, zbierz, powtórz
    7 - ktoś cię zmusza do płacenia ?? nie płace i gram, bo nie ma za co płacić
    8 - skoro umiesz bić na zero i wiesz o tym iż patent zabiera "x" % to w czym problem ?? masz wybór
    9 - na poważna walkę weź jakiś bubel (gwardia, szkielety) i automat lub walcz normalnie, pomysł z auto możesz zawsze zgłosić
    10 - słabszy się podda po 1 lub 2 turze walki, wiele czasu to nie zajmie...
    11 - patrz pkt.4

Da się normalnie grać nie płacąc i nie spędzając 18h czy 24h w grze Ale jak chcesz łatwo, lekko i przyjemnie to masz wybór Zawsze można odpalić Heroes 3
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    a co robicie njak gracz ma na 3 postaciach odlamki tygodniowe a sie niemoze zalogowac przez 2 dni nic nawet rekompensaty niedacie

Server
    CLA01
    no i chosiaz byscie zrobili najpierw mozliwosc wybotu bochatera przed rozpoczeciem bo jak na jednym zbuguje to jest lipa

Server
    CLA01
    Jak na jednym zbuduje i wylogujesz się na stroni głównej, to powinno Cię przerzucić do wyboru bohatera. Ja przynajmniej tak mam.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Rozrywnik View Post
    3 - usuń magazyny i niepotrzebne budynki, chcesz mieć wszystko we wszystkich miastach PŁAĆ ale jak nie korzystasz z czegoś to na co ci to..??
    4 - czyli zbierasz z magazynów ?? no to faktycznie grosze, lepiej zrobić dwie walki w ziemiach światła o każdy surowiec i masz więcej niż z dobowej produkcji...
    Tak ale zebranie np. 3 k danego surowca trwa, i wiem o tym że bieganie po krainach jest szybsze i bardziej opłacalne to robię bo inaczej się nie da
    Po co jest odłamek na szybką walkę, skoro przynosi duże straty i po paru godzinach nie ma jednostek bo są limity, a garnizon ma ograniczoną pojemność.

Wracając do tematu gówno mnie to wszystko obchodzi a technika gry jest sprawą indywidualną ;-)
    ALE skoro płace (jest to moja sprawa i widocznie mnie stać) to wymagam i ma działać, rozumiem wpadki się zdarzają i zawsze coś się psuje ale skoro ktoś dostaje wypłatę za naprawianie błędów w grze (w pewnym sensie dostaje ją dzięki mnie i mnie podobnych) to chcę aby zrobił to dobrze bo PŁACE i jak mam ochotę wejść za 20 min pograć bo mam czas akurat wtedy, to chciał bym aby serwer działał a nie co 2 dni kaplica

Kolego jak Ci się kurta, buty, zabawka spierdzieli idziesz na gwarancję dostajesz nową, kasę, albo naprawiają. a tu ani rekompensaty, ani naprawy...
    Więc dlaczego jest opłata za coś co jest bublem już nie chodzi o te limity uj z tym ale Błędy, bugi, lagi, sragi...
    Jak można wprowadzać "coś nowego" nie naprawiając najważniejszych rzeczy ? "Ulepszać" coś co nie działa...

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Dobo View Post
    Tak ale zebranie np. 3 k danego surowca trwa, i wiem o tym że bieganie po krainach jest szybsze i bardziej opłacalne to robię bo inaczej się nie da
    Po co jest odłamek na szybką walkę, skoro przynosi duże straty i po paru godzinach nie ma jednostek bo są limity, a garnizon ma ograniczoną pojemność.

Wracając do tematu gówno mnie to wszystko obchodzi a technika gry jest sprawą indywidualną ;-)
    ALE skoro płace (jest to moja sprawa i widocznie mnie stać) to wymagam i ma działać, rozumiem wpadki się zdarzają i zawsze coś się psuje ale skoro ktoś dostaje wypłatę za naprawianie błędów w grze (w pewnym sensie dostaje ją dzięki mnie i mnie podobnych) to chcę aby zrobił to dobrze bo PŁACE i jak mam ochotę wejść za 20 min pograć bo mam czas akurat wtedy, to chciał bym aby serwer działał a nie co 2 dni kaplica

Kolego jak Ci się kurta, buty, zabawka spierdzieli idziesz na gwarancję dostajesz nową, kasę, albo naprawiają. a tu ani rekompensaty, ani naprawy...
    Więc dlaczego jest opłata za coś co jest bublem już nie chodzi o te limity uj z tym ale Błędy, bugi, lagi, sragi...
    Jak można wprowadzać "coś nowego" nie naprawiając najważniejszych rzeczy ? "Ulepszać" coś co nie działa...
    Ta gra jest DARMOWA i nie podpisujesz z nimi ŻADNEJ UMOWY więc jeśli cokolwiek wydajesz na niedopracowana gre w fazie beta to możesz mieć pretensje tylko do siebie, to nawet dziecko powinno zrozumiec.

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast