Results 1 to 8 of 8

Thread: Problem z logowaniem

Server
    CLA01

Problem z logowaniem

Po ostatniej aktualizacji przez 2 dni nie mogłem się praktycznie zalogować. Jak setki z Was.
    BB potwierdziła problemy z dostępem 13 marca wprowadzając kolejnego hotfixa (''przerwa ta spowodowana jest koniecznością wprowadzenia kolejnych poprawek, w celu usunięcia problemów z logowaniem" - cytat ze strony głównej). W podobnym tonie był post zamieszczony na facebooku.
    W ciągu ostatnich kilku dni na kilka godzin zawiesiło mnie w Pazurach. Tak jak doświadcza tego wielu z Was.

Napisałem zatem do obsługi technicznej z prośbą o zwrot straconego z winy dewelopera gry odłamka kombinacji. Uważałem, że to normalne działanie.

I oto dostaję odpowiedź:

"Wskazane przez Ciebie trudności da się stosunkowo szybko obejść poprzez przelogowanie się na naszej stronie.

W związku z powyższym, obawiam się, że nie udało mi się zweryfikować problemów z dostępem. Oznacza to także, że nie jestem w stanie przyznać z tego tytułu żadnej rekompensaty.
    Przepraszam za niedogodności, jakie może to powodować."

To jest skandal. To wbrew prawu każdego cywilizowanego kraju. Sprzedajecie coś co nie działa i odmawiacie rekompensaty. I nie myślcie, że przed czymkolwiek chroni Was status bety tej skopanej gry. Tego rodzaju działania są zwykłym oszustwem. W pierwszej kolejności należałoby powiadomić UOKiK. Urzędnicy tej instytucji szybko Wam wytłumaczą w sposób dosyć bolesny, że złodziejstwo nie popłaca.

Server
    CLA01
    skoro masz takie problemy - zresztą jak wielu innych - i wspominasz o UOKiK, to czy ten post ma na celu wylani tylko zali, czy są osobiście powiadomisz wcześniej wspomniany Urząd ??

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    ja nawet do nich nie pisze , bo znam ich podejscie do gracza .... mnie to by chyba musieli wyslac miesieczny odlamek juz na pokrycie tych godzin w ktorych ie zalogowac nie dalo ... dodatkowo troche pieczeci za te ich pulapki z wyskakujacymi okienkami ... na poczatku wspieralem ten projekt ale jak widac idzie w kierunku dzieci co z babci telefonu beda pieczeci kupowac , nie chca powaznych klientow bo powaznie ich nie traktuja

Server
    CLA01
    Ta gra to zwykłe naciągactwo. Robienie ludzi w balona.

Server
    CLA01
    Każdy to predzej czy później odkrywa, ale dopóki nie płacisz to nie ma wielkiego zalu że cos ukradli, bo było za darmo. Polecam grac za darmo, to oszczędza zdrowie.

Server
    CLA01
    Grałem już w wiele gier ale takiej zlewki właścicieli jeszcze nie widziałem
    Standardowo oddają czas premium "pieczęcie" i dodają coś od siebie za problemy wynikające z ich strony

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Coś za coś

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Niestety chytrość niemieckich wydawców jest nieograniczona, sam wiem po innym wydawcy gier mmorpg, które były dostępne za pomocą clienta i tam właściwie zaczęły dominować eventy typu happy hour,czy takie gdzie trzeba na lepsze nagrody wydać nie małą sumę zł.Niestety ta gra jeszcze nie jest dopracowana i bardzo długa jest lista z rzeczami do poprawy.
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.