Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 40 of 40

Thread: Moderatorzy czatu

MOD_Tiger
    Guest
    Niestety dobrym slowem bardzo slabo jak narazie skutkuje, nie jest mile banowanie takiej ilosci ludzi, ale niestety jest wymagane. Mam nadzieje ze dotrze do ludzi niedlugo ze tak nie moze byc i banowanie nie bedzie standardem dziennym.

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziekuje i prosze o częściejsze wpadanie (zagladanie) do czatu pomocy (niech tam choc bedzie porzadek, na global juz nie zagladam )

Server
    CLA01
    A ja mam nadzieje ze Ty Tiger nie będzie nadużywał capsa bo przesadzasz pisząc na nim wiesz ale to tak na marginesie :P
    Last edited by Dedu; 31.07.14 at 22:20.

Server
    CLA01
    Ja za to mam pytanie kiedy będzie wiecej modów? niestety użyszkodników przybyło bardzo dużo. Jest potrzebna większa obsada.

Server
    CLA01
    Proszę dajcie więcej moderatorów bo właśnie dużo dzieci spamuje na czacie a niema żadnego kto by zrobił spokój. A ci co są to też rzadko się widzi.

Server
    CLA01
    Bardzo przepraszamy z Analizą za nowy wątek, niestety forum też ma swoje niedociągnięcia. Mi i wielu użytkownikom trudno jest tutaj coś znaleźć konkretnego.

http://forum.cla.heroes-online.com/t...=4812#post4812

Apelujemy o wzięcie pod uwagę naszych próśb! Pozdrawiam.

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BER3NGAR View Post
    heh Ja przestałem ss robic czatu , zaduzo ich mam i zajmuja sporo miejsca , tylko tym co z bluzgami do mnie wyskocza

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Server
    CLA01
    No tak, błaganie o pomoc na czacie ogólnym nie jest czymś, na co się dobrze patrzy - od tego jest czat pomocy, ale takie wyzywanie tych ludzi, zamiast podejście do tego na spokojnie i napisanie im, że czat pomocy jest obok i tam mogą zamieszczać takie "ogłoszenia", też nie jest spoko.
    Moderatorów jest po prostu za mało, stąd wynika taki a nie inny stan czatu.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Dlatego ja nie nigdy nie lubiłam być moderatorem tego typu bo za dużo osób banowałam (w innych grach), po paru miesiącach po prostu już masz dosyć. Generalnie ja rozumiem, że milion próśb o pomoc może niektórych denerwować ale to jak co niektórzy odpowiadają innym na ich prośby to woła o pomstę do nieba. Wielu zachowuje się jakby sami wszystko od razu umieli i robili, zapomniał wół jak cielęciem był.... Można komuś KULTURALNIE wytłumaczyć zamiast wyśmiewać czy wyzywać, ludzie! Poza tym fajnie by było aby czatujący więcej korzystali z szeptów. Ja staram się pomagać jak umiem (chociaż sama gram od nieco ponad tygodnia) i często szeptem - deklaruje pomoc i proszę np, o odczekanie 1,2 3 minut bo jestem najczęściej zajęta. Wtedy taka prośba znika z forum, potrzebujący spokojnie czeka chwile, daje zapro, robicie co jest do zrobienia i do widzenia. Moze przez to stoję w miejsu, robię bardzo powoli ale bądźmy dla siebie milsi, to nas nic nie kosztuje, gra nie zając a można komuś sprawić trochę radości

Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4