Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Logowanie - błąd po raz n-ty

Dust's Avatar
    Server
    CLA01

Logowanie - błąd po raz n-ty

tym razem zalogowało mnie do tzw. "czarnej"

http://screenshooter.net/101979520/wjymuql

heheszki, może ktoś w końcu naprawi problem logowania?
    Last edited by BB_Naerjan; 16.03.15 at 19:16. Reason: wulgaryzmy

Server
    CLA01
    a ja sie wgl nie moge zalogowac wszedlem w teleport i wielki CH.. nawet na gre nie wbija...

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Jeśli doświadczacie problemów z logowaniem, proszę o kontakt z pomocą techniczną. Zalecam również oczyszczenie pamięci podręcznej i plików cookie, a także wypróbowanie różnych przeglądarek internetowych.

Server
    CLA01
    Żartujecie?
    Tu grają nie tylko dzieci ale też wytrawni gracze, dla których taka odpowiedź jest po prostu żenująca. To co ostatnio dzieje się z tą grą to jest szczyt nieudolności, niekompetencji i obciachu.
    Nie można się zalogować bo wprowadzacie nowości nie naprawiając starych błędów. I to nie wina naszych komputerów czy przeglądarek tylko waszej ekipy prowadzącej tę grę.
    Najlepsza kara za takie traktowanie graczy to nie korzystanie z zakupu klejnotów za realne pieniądze.
    Zróbcie coś z tym nareszcie bo straciliście już wielu graczy, a jeszcze więcej stracicie.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Jeśli doświadczacie problemów z logowaniem, proszę o kontakt z pomocą techniczną. Zalecam również oczyszczenie pamięci podręcznej i plików cookie, a także wypróbowanie różnych przeglądarek internetowych.
    Błąd identyczny, jak na problemy z przeglądarką, pamięcią podręczną itp. zadziwia fakt iż przeglądarki: opera, mozilla, chrome, comodo dragon upodobały sobie akurat ten błąd i to tylko w jednej lokacji, a mianowicie: pazury namtaru, każdy teleport do tej lokacji kończy się crash'em gry, aż po n-tej próbie ponownego odpalenia gry wysyła w czarną dziurę. po kolejnych n-próbach jakimś cudem opala, i działa do momentu ponownego użycia teleportu z ww lokalizacją docelową, ale oczywiście zgadzam się że to wina mojego sprzętu oraz wielu innych osób, a wam gratuluję bezawaryjności gry i przepraszam za kłopot. p.s. mimo czarnego ekranu działa czat

Server
    CLA01
    Należałoby choćby ostrzec graczy przed teleportowaniem się w lokacje, gdzie postać ulega zawieszeniu, po którym odnawiają się kolejne moby. Ostatni tydzień to prawdziwa porażka!

Server
    CLA01
    "Klątwa Pazura" ... też mnie dopadła!

Server
    CLA01
    Mam dokładnie to samo, Pazury i koniec gry

Gabriel-Allon
    Guest

Thumbs down błędy z Lokacją Pazury

Dokładnie, postacie wpadają w Pazury jak w czarną dziure, obojętnie którą postacią się tam nie wjedzie. Nawet na najbardziej wyczyszczonym i sterylnym komputerze, w pierwszym dziewiczym surfowaniu na nowej przeglądarce przy jednej jedynej zakładce z HEroes

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Wyborne. Proszę w takim razie wytłumaczyć fakt, że kolejny raz moja rozgrywka zakończyła się z chwilą próby wejścia do lokacji Pazury. Zła przeglądarka? No to mam jeszcze drugiego bohatera. Nim, spokojnie mogę się zalogować do gry z tej samej przeglądarki. Ba, mogę nawet grać. Warunek jest tylko jeden - szerokim łukiem omijam Pazury. Problem nie leży po stronie graczy i ich przeglądarek, lecz ewidentnie po stronie gry. Atrakcją ma być ona sama, a nie żąglowanie przeglądarkami i ruletka przy wejściu do Pazurów.

Page 1 of 2 1 2 LastLast