Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 16 of 16

Thread: Logowanie - błąd po raz n-ty

Server
    CLA01
    Niestety błąd z lokalizacją Pazury Namtaru powoduje u mnie że muszę rezygnować z zadań w tej lokalizacji. Wolę to niż półgodzinne logowanie. O dziwo błąd łudząco przypomina to co działo się kiedyś z Szepczącymi Równinami więc powinien być obecnie prosty do naprawienia.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Jeśli doświadczacie problemów z logowaniem, proszę o kontakt z pomocą techniczną. Zalecam również oczyszczenie pamięci podręcznej i plików cookie, a także wypróbowanie różnych przeglądarek internetowych.
    zalecam zainwestawanie w profesjonalnego technika lub nowy serwer

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by pawelo100 View Post
    zalecam zainwestawanie w profesjonalnego technika lub nowy serwer
    popieram przedmówcę

i jeszcze to

Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Jeśli doświadczacie problemów z logowaniem, proszę o kontakt z pomocą techniczną. Zalecam również oczyszczenie pamięci podręcznej i plików cookie, a także wypróbowanie różnych przeglądarek internetowych.
    tę wypowiedź uznam jedynie za niesmaczny żart ze strony administracji, zalecam czyszczenie cookies etc etc a również inne przeglądarki, no tak bo przecież muszę mieć ich zainstalowanych co najmniej dziesięć
    to co robicie z tą grą już nawet nie jest śmieszne, ŻAŁOSNE i tyle, na żadnym innym serwerze zagranicznym takie rzeczy nie mają miejsca, jedynie tu w Polsce
    banda niekompetentów tyle mam do powiedzenia
    czekam tylko kiedy wejdzie nowa wersja, jak juz wspomniałem w innym temacie mam nadzieję, iż nie "gamma" i uciekam na serwer GB

Server
    CLA01
    Ja to od wczoraj w ogóle się zalogować nie mogę. Tłumaczenia że to przez cookies, przeglądarki itp to tylko żałosna wymówka niekompetencji. Jakby zespół odpowiedzialny za techniczną stronę gry nie mógł po prostu wejść, nawet w środku dnia, zrobić przerwę techniczną i siedzieć nad tym, aż przywrócą grę do porządku i ładu. Nawet jeśli miałoby to trwać pół dnia, czas tu nie gra roli. Bardzo spodobała mi się ta gra i wciągnęła, ale jak tak dalej będzie to chyba podziękuję i poczekam z miesiąc. Oczywiście nie robiąc sobie nadziei, że coś zostanie poprawione. I o ile jeszcze wrócę.

Server
    CLA01
    Kiedy będzie można normalnie pograć w tą grę?

Server
    CLA01
    Wczoraj jeszcze udało się zalogować, a dziś ,teraz znowu loguje i loguje i końca nie widać .Nie mam możliwości wejścia do gry.
    ZRÓBCIE PORZĄDEK Z TĄ GRĄ ALBO JĄ ZAMKNIJCIE I ZATRUDNIJCIE NOWĄ EKIPĘ "EXPERTÓW" BO TA KTÓRA TERAZ RZĄDZI SIĘ NIE NADAJE DO NICZEGO !!!!!!!!

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2