Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 24 of 24

Thread: Propozycja usprawnienia gry

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01
    ostatnio jest więcej przerw technicznych niż samej gry, bo jedno się naprawia a drugie przestaje działać, albo czasem jest jeszcze śmieszniej - bo jak się naprawi jedną rzecz, to przestaje działać rzecz, która wcześniej była już naprawiana - w taki sposób to do niczego nie dojdziemy, tylko będziemy tkwić w tym błędnym kole.
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Próbowałam napisać tą wiadomość aby ustosunkowali się do Waszych zastrzeżeń, ale oprócz ogólników nie doszukałam się nic konkretnego co im zarzucacie. Jedyną sprawą zrozumiałą dla mnie jest to, że postacie często się bugują i potrafią na kilka dni odciąć dostęp do konta, to jest niedopuszczalne, oprócz tego brakuje potwierdzenia wydania pieczęci mimo że prawo tego nakazuje! A reszta to samo Wasze dziamolenie :/

Server
    CLA01
    [QUOTE=Lady_Nika;41315 Jedyną sprawą zrozumiałą dla mnie jest to, że postacie często się bugują i potrafią na kilka dni odciąć dostęp do konta, to jest niedopuszczalne, oprócz tego brakuje potwierdzenia wydania pieczęci mimo że prawo tego nakazuje! A reszta to samo Wasze dziamolenie :/[/QUOTE]
    to wg. Ciebie to za mało żeby dziamolić?
    a to też sa ogólniki?
    -resetowanie się stworzeń, któr[QUOTE=Lady_Nika;41315 Jedyną sprawą zrozumiałą dla mnie jest to, że postacie często się bugują i potrafią na kilka dni odciąć dostęp do konta, to jest niedopuszczalne, oprócz tego brakuje potwierdzenia wydania pieczęci mimo że prawo tego nakazuje! A reszta to samo Wasze dziamolenie :/[/QUOTE]
    to wg. Ciebie to za mało żeby dziamolić?
    a to też sa ogólniki?
    -resetowanie się stworzeń, które blokuja drogę (pazury namtaru) i chronia kapliczki (incjatywy, szepczace piaski)

e blokuja drogę (pazury namtaru) i chronia kapliczki (incjatywy, szepczace piaski)
    -brak możliwości rzucenia przepływu na niektóre stworzenia
    -to samo zadanie z tablicy misji, a każdego dnia inna ilość XP-a za jego wykonanie
    -pomimo tego że przeciwnik się poddaje to wyprowadza atak po przyjęciu poddania
    i to nie wszystko, naprawde uważasz że to dziamolenie?

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    greenhorne to już jest konkret nareszcie bo wcześniej w tym temacie ich brakowało, samo dziamolenie właśnie było Dziękuje za Twój post.

Pozdrawiam!

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3