Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 24

Thread: Problemy z teleportami

Server
    CLA01
    Też wiszę w tym kierunku .Wczoraj było normalnie . Chyba będę odkrywał na nowo jak mnie dopuści .

Server
    CLA01
    Chyba wbili mi niedzwiedzia do paszportu i nie idzie się zalogować do gry , abym krain nie opuszczał jak nie mam zaproszenia .

Server
    CLA01
    Dokładnie gra sie zwiesza na Pazurach juz o tym pisali maja naprawic w poniedziałek ja wisze juz 3 dobe bajka...

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Po teleportcie do Namtaru wiszę, albo mam wir pustki, ewentualnie ciemność widzę, złota juz nie zbierałem kilka dni

Server
    CLA01
    Jeszcze lepszy patent: Po wbiciu 2 razy dzisiaj do pazurów, wszystkie przejścia zresetowane, wszystko od nowa ubijać trzeba...

Server
    CLA01
    A mnie własśnie wystrzeliło na jakieś zadupie to chyba Sieradz

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by malakser View Post
    no to ameryki nie odkryles,
    w zasiadzie nic sie nie zmienilo i tak przez caly dzien

i o ile bohaterem przystani normalnie sie gra, przechodzi miedzy zamkami itp, tak nekro lezy i kwiczy (w szczegolnosci przy przechodzeniu z miedzy 1-3 i 3-1 rozdz)

kirkus132
    Guest
    może uaktualnijcie wtyczki, u mnei skacze normalnie, tylk owłaśnei jedna wtyczkewywala

Server
    CLA01
    Teleporty działają sprawnie, poza wejściem i wyjściem z Pazurów. Potem można wylądować w czarnej dziurze, na skałach, zostać porwanym przez kosmitów... Mi wtedy pomagać relog (tylko i wyłącznie jeśli wyloguję się też na stronie głównej), wyczyszczenie ciasteczek. Na wszelki wypadek jeszcze zmieniam przeglądarkę i da się normalnie w Pazurach grać. Nie odnowiło mi też żadnych mobków o dziwo.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast