Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Thread: Problemy z teleportami

Server
    CLA01

Problemy z teleportami

Witam, czy to tylko u mnie czy ktoś ma jeszcze problem z teleportami w miastach. Trwa ładowanie długą chwilę dopiero odśwież pomaga

Server
    CLA01
    z pazurami namtaru tylko mozna wejsc dopiero po 10 min i kilkunastu relogach

Server
    CLA01
    he dobrze wiedzieć że nie jestem osamotniony pewnie support każe ciasteczka czyścić

Server
    CLA01
    Pomoc Techniczna "wyciągnęła" moją postać z Pazurów, bo nie mogłem się na nią zalogować ponad dobę. Napisali, żebym postarał się tam nie teleportować do Pazurów dopóki czegoś nie poprawią, albo do następnej przerwy technicznej.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Usunac teleporty i będzie cacy

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lucapaco View Post
    Pomoc Techniczna "wyciągnęła" moją postać z Pazurów, bo nie mogłem się na nią zalogować ponad dobę. Napisali, żebym postarał się tam nie teleportować do Pazurów dopóki czegoś nie poprawią, albo do następnej przerwy technicznej.
    Niesamowite, kompletna żenada.
    Swojego czasu pisałem o braku zaliczania osiągnięć (np. osiągnij 60 poziom bohatera) i od 2-3 miesięcy nic... tzn.: "pracujemy nad tym".

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja nie moge sie dostac do Pazurów

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Swojego czasu pisałem o braku zaliczania osiągnięć (np. osiągnij 60 poziom bohatera) i od 2-3 miesięcy nic... tzn.: "pracujemy nad tym".
    Możesz spokojnie zapomnieć. Jakoś dwie aktualizacje wstecz (trudno już się w tym połapać) poprawili podobno naliczanie osiągnięć związanych z lvl. Pisałem do pomocy technicznej, by naprawili moje liczniki. Mam na dwójce bohaterów w sumie +21 a pokazuje tylko 15. Tak samo "Osiądź i rządź" 58/60, etc. W skrócie brzmi to tak, że błąd został naprawiony a to co było przed jego naprawieniem nie jest do odkręcenia. Wisienką na torcie jest rada, że powinienem sobie stworzyć (czyt. kupić) kolejną postać i... no właśnie. Co się stanie jak trzecia postać dobije do 30lvl. Zaliczy 59/60 ?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lucapaco View Post
    właśnie wybrałem się do Pazurów wcześniej nie miałem problemów a teraz w nagrodę sobie poczekam aż łaskawie coś się odmuli
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    mam to samo chciałem się telportowac do pazurów a tu zawiecha:P:P

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast