Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Ta gra to FAIL.

Server
    CLA01

Ta gra to FAIL.

Gram od miecha i jestem naiwniakiem który wydał prawdziwą kase na tą gre.
    Myśle sobie gra już jest troche na rynki będzie dobrze ale nie , oprócz tego że standardowo są problemy z logowaniem ładowaniem gry lagami , to jest jeszcze cała masa innych błędów.
    Oto one :
    - grasz w temie STRASZLIWE lagi ,
    - robisz wyprawe módl sie żeby cie nie wywaliło albo porostu nie zwiesiło ,
    - zdechłe servery ,
    - nic niedajace systematyczne przerwy techniczne które kompletnie NIC nie dają a czasem masz wrażenie że jest tylko gorzej (oczywiście w czasie przerwy nie możesz grać ale pieczęcie kupować to żaden problem o to co sie liczy u tych tWÓRCÓW),
    - czasem dziwne problemy z niedoczytującymi txturami (dlaczego nie wpadną na to żeby dać zainstalowac tę gre na PC a nie tylko przeglądarka poraszka).
    A to tylko czubek góry lodowej.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    To nie nowosc ,ale dziekuje za przypomienie w jakim swiecie zyjemy

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Neofita48 View Post
    Gram od miecha i jestem naiwniakiem który wydał prawdziwą kase na tą gre.
    Myśle sobie gra już jest troche na rynki będzie dobrze ale nie , oprócz tego że standardowo są problemy z logowaniem ładowaniem gry lagami , to jest jeszcze cała masa innych błędów.
    Oto one :
    - grasz w temie STRASZLIWE lagi ,
    - robisz wyprawe módl sie żeby cie nie wywaliło albo porostu nie zwiesiło ,
    - zdechłe servery ,
    - nic niedajace systematyczne przerwy techniczne które kompletnie NIC nie dają a czasem masz wrażenie że jest tylko gorzej (oczywiście w czasie przerwy nie możesz grać ale pieczęcie kupować to żaden problem o to co sie liczy u tych tWÓRCÓW),
    - czasem dziwne problemy z niedoczytującymi txturami (dlaczego nie wpadną na to żeby dać zainstalowac tę gre na PC a nie tylko przeglądarka poraszka).
    A to tylko czubek góry lodowej.
    to zmień an inna, jak ja lubięrozwiązywać cudze problemy

kecup21's Avatar
    Server
    CLA01
    ja np. gram w inne gry, i wybieram co mi się podoba i jest dla mnie bardziej przyjazne, tu gram bo lobię ogólnie herosów ale problemy techniczne odpychają (mój brat całkiem zrezygnował jak kilku kolegów) rozumiem jest to beta grałem w kilka gier beta lecz na razie tu jest najwięcej problemów technicznych bardziej bym nazwał że ta gra jest alfa w dodatku powinna być zamknięta, nie było by lamentu że gracze tracą to i owo.

Server
    CLA01
    Nie nazywajcie tego grą, to jest półprodukt gdzie macie okazje pozwiedzac i zglaszajac swoje uwagi i błędy wykonacie prace dla BB za która nikt wam nie zapłaci, za to oni kiedys nieźle zarobią. Jeszcze ze 2-3 lata moze to byc takim bublem, a potem stanie sie normalna gra (chyba że potrwa to dłużej jednak).

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Majamas View Post
    Nie nazywajcie tego grą, to jest półprodukt gdzie macie okazje pozwiedzac i zglaszajac swoje uwagi i błędy wykonacie prace dla BB za która nikt wam nie zapłaci, za to oni kiedys nieźle zarobią. Jeszcze ze 2-3 lata moze to byc takim bublem, a potem stanie sie normalna gra (chyba że potrwa to dłużej jednak).
    Za 2-3 lata to ja nie wiem czy ten kraj zwany Polską będzie istniał a co dopiero czy jeszcze będzie mi sie chciało pamiętać o zepsutych herosah online.

Server
    CLA01
    Poważne problemy z logowaniem, lagi, bugi i często wyrzuca na skutek błędów...Tego doświadczyłem grając w tą grę

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by darek7971 View Post
    Poważne problemy z logowaniem, lagi, bugi i często wyrzuca na skutek błędów...Tego doświadczyłem grając w tą grę
    Ale spoko wydać prawdziwe pieniądze na pieczęcie to bez najmniejszego problemu można , więc skąd te nażekania ( dla głupków którzy niezrozumieli poszukajcie w słowniku słowa "sarkazm").

Server
    CLA01
    Nekrofita, skoro zaczęliśmy już odsyłać do słowników, to może zajrzałbyś do ortograficznego, pod hasło "narzekania:? :]

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Neofita48 View Post
    Za 2-3 lata to ja nie wiem czy ten kraj zwany Polską będzie istniał a co dopiero czy jeszcze będzie mi sie chciało pamiętać o zepsutych herosah online.
    Dobrze ze w szkole uczylem sie rosyjskiego,w razie co bedziem grac po rusku

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 1 of 2 1 2 LastLast