Results 1 to 4 of 4

Thread: Czarny ekran.

Server
    CLA01

Exclamation Czarny ekran.

Witam, to mój pierwszy post na forum więc chciałem pozdrowić na wstępie wszystkich. Mam problem, od godziny logując się do gry wyskakuje mi czarne tło. Minimapa w rogu wyświetla tylko żółtą kropkę w środku. nie mam dostępu do statystyk bohatera i wojska. Wszystko stało się po tym jak przenosiłem bohatera z jednej krainy do drugiej, mianowicie podczas gdy avatar wędrował między krainami wyrzuciło mnie z gry. teraz jedynie wiem że jestem w Pazurach Namtaru. Nie działa teleportacja do miasta.Mogę jedynie przeglądać opisy misji oraz czatować. Jeśli już podobny wątek istnieje to przepraszam.

Server
    CLA01
    Problem sam ustąpił po około 12 przelogowaniach. Offtopic. Mam nadzieję że się nie powtórzy.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    inni mieli to samo

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Sumik View Post
    Problem sam ustąpił po około 12 przelogowaniach. Offtopic. Mam nadzieję że się nie powtórzy.
    nadzieja, porzuć to słowo, bo ją stracisz, najlepiej przed kazdym wejściem do gry miej nadzieje że coś będzie źle, wtedy nigdy sięnei zzawiedziesz a być moze czasem sięzaskoczysz