Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Dość i dosyć*

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

Exclamation Dość i dosyć*

Miła niespodzianka z rana !...
    Stara dobra znajoma wróciła...

NIE BEDE TEGO ZNÓW OCZYSZCZAŁ
    Serwer jest niestabilny podobno "testowy" może czas na zmiany ?
    Resety nic nie dają tylko pogarszają...
    Chcę jak było - oczyszczony teren...
    Macie cały do naprawy...
    NIe bedzie zmian? odchodzę.

Server
    CLA01
    Myślę że sie nikt nie przejmie, od jakiegos czasu restartuje serwery mnie juz kilka razy zrestartowało równiny i tez wszystkie potwory wróciły, dasz sobie rade ubic kilka jaskiniowców dla tagiego GIEROJA jak ty to mały pryszczyk

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    bierzesz darmowy patencik na automata i po kilku min masz znow czyste przejscie
    30+ to nie zaboli ale juz widze takiego 19ty lev i ponowne czyszczenie ziem swiatla .... raz tak mialem , ale jeszcze wtedy byl zapal wiec nie marudzilem

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Maniek123404 View Post
    Miła niespodzianka z rana !...
    Stara dobra znajoma wróciła...

NIE BEDE TEGO ZNÓW OCZYSZCZAŁ
    Serwer jest niestabilny podobno "testowy" może czas na zmiany ?
    Resety nic nie dają tylko pogarszają...
    Chcę jak było - oczyszczony teren...
    Macie cały do naprawy...
    NIe bedzie zmian? odchodzę.
    no to ten tego Maniek, trzym się ciepło będzie nam ciebie brakowac na forum, bo chyba nie myślisz że tego naprawią, nie możesz być aż tak łatwowierny, na facie dajarekompensatę a moze bonus eventowy, całą stertę złota

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Odchodziłeś już kilka razy, nikt nie bierze Twoich słów na poważnie. Idź załóż kolejnych 175 płacz tematów, może Ci ulży. Mam dobrą radę, odsłoń zasłonki/żaluzje i zobacz co jest za oknem a nie zaśmiecasz forum.

Server
    CLA01
    Problem nie jest w tym że trzeba znowu oczyścić drogę tylko kuźwaaa!!!!!!!!!! codziennie to badziewie trzeba czyścić co jest irytujące

taki sam problem jest z przelogowaniem między bohaterami jak się przeloguję to wszystkie drogi są do odblokowania!!!!!!!!!!

Server
    CLA01
    jest jeden plus, schody z aniolami w 3 rozdz sa zapelnione i mozna robic dalej trudne bitewki z nim czy to do zad gildi czy zwyklych z tablicy

Server
    CLA01
    zawsze są 3-4 kamienne gryfy - liczą się jako kamienne anioły więc nigdy nie było problemu z ich brakiem

Server
    CLA01
    Nie wiem czego oczekujesz, przecież robią co mogą Jedyne co potrafią to restart serwera, ostatnio codziennie Nie usunięto już legendarnego błędu 12, podobnie błędu 20, kolejki logowania która pojawia się w trakcie gry Oczywiście teleporty działają jak chcą, lądowanie w chmurach, w wirze, w ciemności to już norma, brak czatu, powracanie przeciwników na już 30 razy oczyszczone drogi, wywalanie z walki, wywalanie z wyprawy, straty wojska ot tak, co tam jeszcze było... przeciwnicy na mapie związani z questami które już się ukończyło i nie da rady ich ubić, wchodzenie w walkę po 5 minut, wychodzenie z walki po 5 minut, logowanie po pół dnia.... Podziała do kolejnego restartu i tak na okrętkę
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    eventy pomagają bardzo, wtedy mniej się wiesza

Page 1 of 2 1 2 LastLast