View Poll Results: Czy po aktualizacji 13.03.2015 możesz swobodnie logować się do gry?

Voters
68. You may not vote on this poll
  • Tak

14 20.59%
  • Nie

54 79.41%
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35

Thread: Aktualizacja 13.03.2015 - dyskusja

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01

Aktualizacja 13.03.2015 - dyskusja

Bohaterowie!

Wprowadziliśmy dzisiaj kolejne poprawki, które mają na celu wyeliminowanie problemów z wczytywaniem gry, jakich nadal mogliście doświadczyć, po wczorajszej aktualizacji.

Proszę, podzielcie się nowymi spostrzeżeniami na temat wydajności serwerów w tym wątku. Zapraszam również do wzięcia udziału w ankiecie.

Pozdrawiam,
    BB_Naerjan
    Last edited by BB_Naerjan; 13.03.15 at 20:12.

Server
    CLA01
    Witam
    Od godz. 17:30 w dniu 13.03.br. nie mogę się zalogować.

Server
    CLA01
    nie mogę się zalogować od przerwy technicznej

Server
    CLA01
    i ja

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    To jest ten moment, to jest ta chwila...
    Aby gra nie była ...
    Betą i grą przeglądarkową...
    Powiedzmy nie chcemy...

Server
    CLA01
    i ja też, od wczoraj brak możliwości logowania

j4acus's Avatar
    Server
    CLA01
    Bardzo mnie przykro o tym mowic , ale to juz jest czysty absurd - 20 minut grania wyrzytka i od nowa brak mozliwosci logowania , To juz trwa ponad 6 dni . Rozumniem ze , to nie jest wersja finalowa GRY! , lecz kiedy kupuje odlamki za kilkanascie tysiecy pieczeci - no to w PLECY !!!

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Bohaterowie!

Wprowadziliśmy dzisiaj kolejne poprawki, które mają na celu wyeliminowanie problemów z wczytywaniem gry, jakich nadal mogliście doświadczyć, po wczorajszej aktualizacji.

Proszę, podzielcie się nowymi spostrzeżeniami na temat wydajności serwerów w tym wątku. Zapraszam również do wzięcia udziału w ankiecie.
    a wy to sobie jaja z nas robicie ?? to nawet nie jest smieszne... po kiego taka ankieta ?? gra sie sypie regularnie , czegos takiego jeszcze nie spotkalem w grach online , oczywiscie amatorka byla w TSO (tez produkt UBI/BB ) ale to co tutaj sie dzieje to jest mistrzostwo swiata ... zakladam ze tylko na naszym serwerze , bo znajomy na ang/niem czegos takiego nie doswiadcza ...

frustracja, agresja, niedowierzanie i zniechecenie .. poza tym ze niszczycie Herosow to w dodatku wasza marka ma juz chyba wartosc smieciowa ... obudzcie sie , prosze

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Bohaterowie!

Pozdrawiam,
    BB_Naerjan
    Witam szanowna Panią BB.
    Mam pytanie. Skoro fakyem są widoczne problemy z działąjącym serwerem, skoro administracja chce się przekonać czy to prawda i udostępnia ankietę, to dlaczego nie wrzuci tego na stronęgłówną w dział ogłoszenia, ankiet jest tu tak rzadkim zjawiskiem i w ogłoszeniach pojawiło by siec oś nowego, dzieki wrzuceniu krótkiej notki i linka do tego forum, więcej osób wzięlo by idział w głosowaniu, chyba że ta ankieta jest zbudowana tak żeby jak najmniej graczy ją zobaczyło,

Server
    CLA01
    Witam po ostatniej aktualizacji zespół mmho zapewniał, że skończyły się problemy z wyrzucaniem z gry i długim czasem oczekiwania na połączenie muszę stwierdzić że kolejny raz napisał brednie i kłamstwa guzik prawda od wczoraj w ogóle nie idzie się zalogować trwa to wieki a jak się łaskawie uda to po chwili pisze niewłaściwa sesja i znowu wywala i o ponownym połączeniu można zapomnieć. Mam więc pytanko czy każda Wasza aktualizacja ma na ceku zepsucie gry czy macie też w planach ulepszenie jej bo jeśli są plany na ulepszenie to proponuje wrócić do tych ustawień co były przed poprzednia aktualizacja i nic więcej nie ruszać albo zatrudnić ekipę która się na tym zna albo zostawić tak jak było i pomysł na przyszłość jak nie chcecie do końca stracić chętnych do grania to zanim napiszecie co naprawiliście sprawdźcie to zaoszczędzi to Wam nieprzyjemnych komentarzy a nam graczom kolejnych rozczarowań i ostatnie pytanko czy zawsze w weekend cos w grze musi szwankować?

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast