View Poll Results: Czy po aktualizacji 13.03.2015 możesz swobodnie logować się do gry?

Voters
68. You may not vote on this poll
  • Tak

14 20.59%
  • Nie

54 79.41%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 35 of 35

Thread: Aktualizacja 13.03.2015 - dyskusja

Server
    CLA01
    Wczoraj byłem raz w Pazurach obyło się bez problemu.

W tej chwili walczę z wejściem do Pazurów odświeżam, wylogowałem i zalogowałem to pokazał się błąd 12 odświeżam wylogowuję i CO? wielkie G...

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie rozumiem po co wprowadzacie kolejne eventy, które zawsze powoduja sypanie sie gry zamiast najpierw porzadnie połatać wszystkie dziury?

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    I mniemam iż macie głęboko w tyłku sugestie graczy OD MIESIĘCY PROSZACYCH o połatanie gry a nie o wprowadzanie kolejnych psujacych ja eventów. To nawet 5 letnie dziecko już by zauważyło.....

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mamrotek View Post
    czasami pomaga przelogowanie się na inny serwer. Raz to do Rumunii a rza to do Portugalii, a innym razem do Czech. Zauważyłem ciekawą rzecz. Zalogowanie się na serwer Angielski czy Niemiecki wymaga ponownej rejestracji. W związku z tym czy użytkownicy z tamtych krajów mają te same problemy co my? A może testują na nas system dla zasobniejszego gracza?
    Przykro mi, że mimo kilku łatek nadal mogliście doświadczać problemów z dostępem do gry. Mam nadzieję, że po dzisiejszym restarcie problem zostanie już usunięty na stałe.

Jeśli chcesz zalogować się na anglojęzyczną wersję gry, zostajesz poproszony o ponowną rejestrację, gdyż wersje językowe podzielone są na różne serwery gry. Polską wersję językową, obok hiszpańskiej, czy czeskiej, możesz znaleźć na serwerze oznaczonym jako CLA bądź INT1, niemiecka natomiast znajduje się na CLB. Utrudnienia w dostępie do gry bądź występujące błędy są często powiązane z daną aktualizacją gry, a te z kolei mogą odbywać się w różnym, choć przybliżonym, czasie, na różnych serwerach.

Nie zapominajmy jednak o rosyjskiej wersji językowej, która mieści się na kolejnym serwerze. Miejcie na uwadze, że trwający obecnie turniej PvP odbywa się na wszystkich serwerach, a więc w finale mogą spotkać się gracze z całego świata.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Przykro mi, że mimo kilku łatek nadal mogliście doświadczać problemów z dostępem do gry. Mam nadzieję, że po dzisiejszym restarcie problem zostanie już usunięty na stałe.
    no wasze ''na stale'' trwalo kilka godzin , poza brakiem czatu przez pol dnia , to ten caly restart sewerow tylko pogorszyl sprawe ... jeszcze bardziej wywala jak wczesniej i jeszcze trudniej sie zalogowac

Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4