View Poll Results: Czy po aktualizacji 13.03.2015 możesz swobodnie logować się do gry?

Voters
68. You may not vote on this poll
  • Tak

14 20.59%
  • Nie

54 79.41%
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 35

Thread: Aktualizacja 13.03.2015 - dyskusja

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    no i dalej sie zalogowac normalnie nie mozna , wczoraj myslalem ze to chwilowe ale widac nie , znow caly weekend mozna poswiecic na cos innego niz MMHO

kecup21's Avatar
    Server
    CLA01
    moje wrażenia są zerowe bo po aktualizacji nie mogę się zalogować, jak wejdę do gry to może coś napisze ( czy poprawki do gier nie są w prowadzane, żeby coś poprawić ?)

Server
    CLA01
    chyba nigdzie nie ma takiego syfu jak tu, to zniechęca i wkurwia

Server
    CLA01
    Poprawki, które mają na celu wyeliminowanie problemów z wczytywaniem gry, spowodowały problemy z wczytywaniem gry i wiszę za każdym razem przy wchodzeniu do namtaru. K rwa, gościu Naerian, ja bym się stamtąd zwolnił bo to jakieś patałachy są, a jak ci pasi ten wysoki poziom ubisoftu, to kup jakiś śliniaczek bo będziesz musiał poprzyjmować mele na twarz od zadowolonych. Oczywiście sa tacy jak ty, których sumienie uciszone wypłatą na koniec miesiąca daje moc na przyjęcie każdej porcji spluwu śliny na fejs. No cóż, są ludzie z honorem i bez.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    tym razem posypaly sie Pazury Namtaru , kazda proba przejscia do nich konczysie zawieszeniem gry ... szkoda slow

Krenege's Avatar
    Server
    CLA01
    nawet nie wiem czy jest sens cokolwiek tu pisać bo i tak firma ma to najwyraźniej w dupie. A ze dają nam możliwość uzewnętrznienia naszych frustracji świadczy o wielkiej pogardzie dla graczy.
    Pozdrawiam wszystkich cierpiących niemogących i wiszących. Łącze się z wami w bólu.

Server
    CLA01
    Wczoraj miałem problem dziś znowu. Próba wejścia do Pazurów Namtaru skończyła się zawieszeniem gry. Nie mogę wejść od 1/2h i zapowiada sie na dłużej.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Mi wczoraj tez najczesciej idac ze szepcacych do pazurów i na odwrót ,po 3-5 resetach wylogowaniach dalo sie znowu grac

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kecup21's Avatar
    Server
    CLA01
    w piątek byłem w tym Pazurów Namtaru i od soboty nie mogę wejść do gry, nic k... nie pomaga resety cuda na kiju itp. chyba że by oni mi przesunęli bohatera do innego miejsca :-)

Server
    CLA01
    A mi zresetowało fabułę. W Pazurach odkrywam wszystko na nowo ....

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast