Results 1 to 5 of 5

Thread: IEM Katowice 2015

Server
    CLA01

Cool IEM Katowice 2015

Ktos sie wybrał/wybiera na ta impreze? Ja zaraz sie pakuje i jadę. Troche późno o tym pomyslalem, ale to niezla okazja aby sie spotkać i powymieniać spostrzeżenia kibicując innym grom.

Server
    CLA01
    Ja chory wiec niestety ,,jeste,, tam ale przed monitorem
    bardziej interesuje sie CS:GO inne gry raczej nie a wy na jakie gry ?

Server
    CLA01
    Ja kobicuje w grach league of legends, byłem, odstałem sporo w kolejkach, wszedzie tysiace ludzi sie pchaja, najwyraźniej obszar imprezy byl za mały dla tylu chetnych. Masakra jak dawniej na papieżu. Ale w srodku, gdy juz trwały gry atmosfera wyjątkowa. Nie dało sie powstrzymac gdy tłum skandował "TSM TSM TSM..." ("ti-es-em" to nazwa jednej znajlepszych amerykanskich drużyn która ostatnio jako jedyna dorównuje azjatyckim potęgom z chin i korei). Wrzeszczałem radosnie razem z tłumem, a grali pieknie...
    Dzisiaj finał TSM v TeamWE obejrze w necie około 18:00 (polecam patrzec na Twitchu).
    Do hali gdzie były rozgrywki CS i Starcrafta nie dopchałem sie, zrezygnowalem widząc kolejna kolejke na jakies 2-3 godziny stania. CS chyba w Polsce ma obecnie najwiecej widzow ze wzgledu na sukcesy polskiej druzyny.
    Za rok trzeba by jechac biorac hotel i bilety szybkiego wejscia poza kolejkami, bo inaczej szkoda czasu. Pobiłem życiowy rekord stania w kolejce, ponad 4 godziny. Sama kolejka byla tak aże tam gdzie stałem to ani poczatku ani końca widac nie było, przede mna ze 3 tysiace, za mna ze 2 tysiace staczy. Kolejka zawijala na placu przed obiektem, potem ulicami katowic po parkingach i chodnikach az kończyla sie gdzies chyba kilometr od obiektu z zawodami. Parodia troche taka impreza gdy chetnych duzo wiecej niż miejsc. Ludzie filmowali ta kolejke, ci którym sie chcialo isc sprawdzac gdzie ona sie konczy mieli fajny spacerek.

Server
    CLA01
    ad vocem: 4 godziny stania to wyzwanie? Ech, stało, oj stało się dużo dużo dłużej...

Vaneal's Avatar
    Server
    CLA01
    Kuzyni na Cs-a sie tam wbili ale ja tam czasu nie mam a szkoda male dziecko brak zastepstwa , niezrozumienie ze strony partnerki