Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 23

Thread: Znowu problem z logowaniem

Server
    CLA01
    kurwa ja od wczoraj nie mogę się zalogować ruszyłem konyem syna i ok a moje lipa

Server
    CLA01
    Ni ch...a. Codziennie to samo. A już myslalem ze w końcu znalazłem gre przy której posiedze dluzszy czas. :/

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Także od wczoraj nie mogę się zalogować

Server
    CLA01
    Ja się ładnie zalogowałem - troszkę wiary i relogów czasem pomaga

Server
    CLA01
    Aaaaa, znowu nie da się logować! Zalogowałam się na 2 minuty i tyle. Irytujące to!

Server
    CLA01
    irytujące to mało powiedziane, wkur......w bierze jak się ma do czynienia z takim patałaszarskim podejściem do ludzi - coś się im oferuje a potem olewka i wieczne problemy. Albo się za cos zabieramy porządnie albo wcale.

Server
    CLA01
    Z ciekawości zarejestrowałem się na serwerze angielskim (amerykańskim). I wiecie co? Wszystko śmiga bez problemów.

================================================== =======================================
    Sygnatura.

Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Nieuczciwy straci potrójnie przez to co w sposób nieprawy uzyskał. ( Zasady prawa karmy ).

Server
    CLA01
    KUR...A nadejdzie taki dzień w którym nie będzie żadnych problemów?? czy już codziennie będzie tak samo , znaczy się problemy z logowaniem , a jak już człowiekowi się uda to obojętnie co by nie zrobił i tak zostanie wyrzucony , po co te przerwy techniczne i inne sra..e ?? jak nie potraficie tego na[prawic to usuńcie tą gre zaoszczędzicie nerwów wielu osobom !!!

Server
    CLA01
    nawet na Rumuńskim kolego chodzi tylko u nas tacy ..fachowcy... !!!

Server
    CLA01
    ja nie mam problemu z logowaniem, u mnie chodzi normalnie i pieknie

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast