Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 61 to 70 of 74

Thread: Aktualizacja 12.03.2015 - dyskusja

kirkus132
    Guest
    ej tam, czemu narzekacie, przecież BB napisała że poprawili połączenie z serwerem, to tak jakbyscie jej zarzucali że was ok łamuje, napewno to wasza wina, mówiłem myjcie monitor ludwikiem gold citrus, inny wam nie pomoże

Server
    CLA01
    Gra już działa normalnie (przynajmniej mi)

Btw. Kto wpadl na to aby kasowało część wiadomości na czacie gdy klikamy strzałkę w górę???
    Tekst po uzyciu strzalki dopasowuje sie do dlugosci linijki czatu i na koncu postawione sa "..." -_-
    Chcąc to ominąc musimy zwiekszac pole czato na szerokość (najlepiej do prawego kranca ekranu) i dopiero uzyc strzalki. Cholera już mnie wzięła i polowę graczy na serwerze!!!
    Naprawcie to najprędzej jak sie da!
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Tu jest problem...
    Gra jest betą twórcy lecą w kulki...
    Myślą ze serwer zajebisty wystarczy im...Tak Tak
    mylą się...
    ILE TRWĄ TESTY BETY? 10 lat xd
    Prędzej się ożenię z Izzy xD niż gra będzie Full...

Server
    CLA01
    Złodziejaszki znowu robią przerwę techniczną. Ciekawe czy odłamki po przedłużają o ten okres, czy ukradną jak to zwykle bywa, trochę tu i tam.

Marcinus_'s Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ANDREAS View Post
    Po dzisiejszej aktualizacji gry wydajność powinna wrócić do normalności. Nasi programiści włożyli bardzo dużo wysiłku w zwiększenie komunikacji pomiędzy serwerem a klientem. To powinno wpłynąć na znaczną poprawę sytuacji.
    Czekamy na Wasze opinie dotyczące poprawy wydajności.
    Super
    jestem za CISZA NOCNA od 22 do 6 tak ma być od dzisiaj. Poza tym w dni świąteczne i niedziele NIECZYNNE. Szczególnie sklep powinien być otwarty od 8 do 16, a w niedzielę zamknięty.
    Jeżeli mam się zapoznać z nową wersją gry to już ten początek zniechęca. Ja rozumiem, że ZULU GULA to bardzo dziwna kraj. Jak partia mówi, że da to mówi, a jak mówi że zabierze to zabierze.
    Popieram czemu wogóle gra działa w niedziele?? nie powinna ... i w post też nie powinna...)
    Ubisoft... Ubisoft never changes....

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    "Gracze zgłaszali brak nagród za osiągnięcie Rani Bitewnej."
    Nadal brak nagrody,wbiłem własnie 77lvl i nic ;/
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

Server
    CLA01
    Ja tak samo nie mam w osiągnięciach niektórych bonusów i nagród za levele. Napisałem do suportu i powiedzieli żebym sobie założył nowe konto, bo teraz wszystko liczy poprawnie i nie będzie problemów. Nic tylko podejść do takiego i strzelić bez ostrzeżenia w ten głupi łepp, a następnie poprawić czarem "ślina zadowolonych" i napluć w ryj. Kwintesencja poziomu mmho.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Dziękuję za wasze komentarze.

Na początku pragnę wszystkich przeprosić za problemy z logowaniem jakie wystąpiły po aktualizacji, mimo, że nie powinny. Wprowadziliśmy zmiany, które miały wpłynąć korzystnie na proces logowania i stabilność gry, co niestety, jak się przekonaliście nie zadziałało.

Dziękuję również za zgłoszenie innych problemów. Przypominam, że w przypadku błędów w grze, proszę, abyście kontaktowali się z działem pomocy technicznej.

Mam nadzieję, że problemy z logowaniem, których niestety nadal doświadczamy, wkrótce zostaną usunięte. Dziękuję za waszą wyrozumiałość i cierpliwość.

Server
    CLA01
    A problem z logowaniem dalej występuje

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Przeprosiny na kolanach, i prezenty w postaci 20 ulepszeń premium, 5000 smoczej stali i 10000 pieczęci na osobę mogę zaakceptować jako wynagrodzenie za zepsutą zabawę

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast