Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 74

Thread: Aktualizacja 12.03.2015 - dyskusja

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01

Aktualizacja 12.03.2015 - dyskusja

Drodzy Bohaterowie!

Zapoznaliście się już ze zmianami wprowadzonymi dzisiaj z nową wersją gry? Zostawcie swoje opinie i sugestie poniżej.

Pozdrawiam,
    BB_Naerjan

Server
    CLA01
    różnica pomiędzy tierem 4, a 5 to 30 siły bojowej. Chciałem zapytać czy to celowe?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by majeszko View Post
    różnica pomiędzy tierem 4, a 5 to 30k siły bojowej. Chciałem zapytać czy to celowe?
    e/

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Czyli nic nowego
    Żegnam się z grą...

Server
    CLA01
    Kurczę i na cholerę zwlekałem z pokonaniem Sandro Reborn skoro mogłem farmić bossów
    No cóż mój problem. W sumie dobrze (patrząc na wszystkich graczy) gdyż niektórzy potrafili robić ich po 50 dziennie a to już woła o pomstę do nieba

Dodatkowy ruch rycerzem w zapomnianych? Okey może w końcu je przejdę ^^ Ale zaraz.. gdzie wzmianka o tym ze miał tyle wojska co mag? Czy może NADAL MA?!

Poprawki pozostałych błędów na + (za moment przetestuję te możliwe w praktyce). Ale nadal nie mogę uwierzyć w to, że nie będzie kosiło wojska ^^ Będę za moment robił SS i rozłączał

I gdzie te potwierdzenia Wydania Pieczęci Bohatera? :@ GDZIE?! (no chyba, że jestem ślepy to proszę mi wskazać ten tekst w liście zmian...)
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Server
    CLA01
    Zauwazylem ze ciagle nadal jak rycerz jest w trakcie natchnionego natarcia, to kolejnosc w nastepnej rundzie jest niepoprawna. Dopiero przejscie do nowej rundy powoduje obnizenie inicjatywy i nagle sie okazuje ze od 4 jednostek dostene dmg. To jest super a zwlaszcza ze nie mam pacyfikacji/zawieszenia/odretwienia

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Po update nima kolorka zielonego moja znajoma...

Server
    CLA01
    teraz nie ma szans na zmianę nagrody za bossa tygodniowego.
    np. teraz zbieram głownie złoto na tiery, bo drewna mam pod dostatkiem, wiec wyłącznie przerwania tej misji pozbawia tej możliwości

LIPA

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    no i nie ma latwej stali , nawet raz na jakis czas...

czasami wylosowalo lowcow to mozna bylo cos nazbierac , mam 3k na 2woch bohaterach , teraz juz tylko za pieniazki mozecie dogonic gosci z 13tym tierem , bo watpie by ktos ponad rok spedzil na walce o stal ... kto zdazyl to ma , rywalizowac w pvp z goscmi na statach z przedmiotow 300+ nie ma co , bo mija sie z celem ...

dziwne to zarzadzanie w tej grze , niby wprowadzaja balans pomiedzy postaciami a druga reka pelna rozwalka na serwerze
    oto przyklady statow klerow , jak ktos ma rycka( bez 13tierowych itemkow ) niech sobie porowna i okresli swoje szanse

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękuję za Wasze komentarze.

Quote Originally Posted by majeszko View Post
    różnica pomiędzy tierem 4, a 5 to 30 siły bojowej. Chciałem zapytać czy to celowe?
    Tak, to nie jest błąd, a zamierzona funkcja. Nagrody w Trybie Bohatera są bardzo wartościowe więc trzeba włożyć nieco wysiłku by je zdobyć

@Maniek123404: Wiem, że oczekiwałeś zmian w sklepie, gdzie możesz dokonywać transakcji za pomocą Punktów Prestiżu. Proszę, miej na uwadze, że wiele zmian wymaga czasu, a Twoje sugesti na pewno zostaną rozpatrzone.
    Last edited by BB_Naerjan; 12.03.15 at 18:22.

Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast