Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Locuri uitate

Server
    CLA01

Locuri uitate

Asta mi se pare putin bataie de joc.....
    Ca erou de forta ai o singura mutare pe runda......si ce trupe mi-a dat, numai spartani.....

http://s24.postimg.org/ei0wd2chh/Harta_uitata.jpg

Server
    CLA01
    eu l-am facut de 2 ori, si usor si sunt tot de forta

Server
    CLA01
    Nu e prima oara cand intru, nu la asta ma refer, am mai intrat de cateva ori bune, s-a mai intamplat o data sa nu il pot termina, dar acum a fost prea de tot...... Mi-a dat niste trupe cu care nu puteam face nimic.

Server
    CLA01
    depinde in ce parte o iei sa mai culegi trupe, nu te arunci direct :P

Server
    CLA01
    Aia era cea mai usoara lupta de pe harta....apar pe harta toate luptele ( si forta militara) + ce trupe poti lua de la fiecare lupta.
    Crede-ma am intrat de ceva ori acolo, stiu ce vorbesc, nu cred ca ai cum sa bati ceva acolo cu ce trupe aveam eu, tinand cont ca am o mutare pe runda....

Server
    CLA01
    la fel am si eu man..

Server
    CLA01
    sunt de acord cu CR88 si eu am intrat de 2 ori la rand ca aveam 38 cristale si de fiecare data am primit santinele si popi...imposibil de batut 2 stackuri de zmei de peste 100 bucati + garzi de piatra + scorpioni + nu mai tin minte dar mai era ceva. Eu cu navala inaintam cu maxim 4 pe cand zmeii au 7 miscare. pentru human forta e imposibil de facut...poate pentru necro e mai simplu cu valul noptii si incetinire mai apuci sa ajungi langa ei.

Reply to Thread