Results 1 to 8 of 8

Thread: Zaproś przyjaciela

Server
    CLA01

Zaproś przyjaciela

Czy ta funkcja działa czy nie działa. Bo emaile nie dochodzą. Znajomy się rejestrował przez link jaki odemnie dostał ale mówi ze jak w niego wszedł to go przekierowało na stronę główna. Gdzie mogę sprawdzić poleconych graczy.

kirkus132
    Guest
    Polecasz gre znajomym? chcesz ich stracić??

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    Polecasz gre znajomym? chcesz ich stracić??
    Hahha kirkus dobre dobre ;D

kirkus132
    Guest
    wiesz, ceię sobie zdanie innych, jeżeli ktoś poleca mi wódkę to liczę na to że to będzie dobra wódka pod względem smakowym, nie lubięna przykłąd jak ktoś poleca finlandię która jak na swoja cenę wcale nie jest tak wybitna, już Polska szlachta jest lepsza jak sobieski czy Pan Tadeusz, dlatego jeszcze żadnemu znajomemu nie poleciłem tego produktu bo nie poleca się kupy

Server
    CLA01
    A może kogoś nielubie Ale nie o tym, po prostu chce wiedzieć czy to działa.

Server
    CLA01
    Powiem Ci później. Sprawdzę sobie, zaprosiłam sama siebie haha (mojego drugiego maila)

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    wchodzisz w liste znajomych i w grze i tam na dole jest pole do sprawdzania ilosci zaproszonych, z tym ze licza sie ci z co najmniej 15lvl
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Server
    CLA01
    West ja maila dostałam z zaproszeniem. Jednym słowem na gmail śmiga. Może na innej poczcie trafia do spamu.