Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Wieje nudą

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

Question Wieje nudą

Dlaczego administracja nie pofatyguje się i nie zrobienia tematu, w którym mogłaby wypisać w punktach wszystko nad czym pracuje i co najwyżej zmieniać od czasu procenciki( postęp w pracach) żebyśmy wiedzieli, że coś się dzieje? Dlaczego nie ma żadnych teaserów zapowiadających nowe lokacje, potworki itp?

-Brak legendy pkt smoczych
    -Kiedy gra nie będzie betą
    -Gra powinna być do wyboru do pobrania lub przeglądarkowa
    Można by wymieniać w nieskończoność...

LENIE!

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...5776#post35776

Ale po co czytać, lepiej otworzyć płacz temat.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by miHAU92 View Post
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...5776#post35776

Ale po co czytać, lepiej otworzyć płacz temat.
    Widziałem dawno nic specjalnego...

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Maniek123404 View Post

Dlaczego administracja nie pofatyguje się i nie zrobienia tematu, w którym mogłaby wypisać w punktach wszystko nad czym pracuje i co najwyżej zmieniać od czasu procenciki( postęp w pracach) żebyśmy wiedzieli, że coś się dzieje? Dlaczego nie ma żadnych teaserów zapowiadających nowe lokacje, potworki itp?

-Brak legendy pkt smoczych
    -Kiedy gra nie będzie betą
    -Gra powinna być do wyboru do pobrania lub przeglądarkowa
    Można by wymieniać w nieskończoność...
    Staramy się informować Was na bieżąco o kierunkach rozwoju gry przedstawiając Wam "Mapy rozwoju gry", informujemy Was również o zmianach po każdej aktualizacji gry.
    Na pytanie kiedy gra wyjdzie z fazy beta nie jestem w stanie w tej chwili odpowiedzieć, ponieważ gra wymaga jeszcze wielu poprawek, nadal pracujemy nad jej rozwojem. Dziękuję za wyrozumiałość.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Staramy się informować Was na bieżąco o kierunkach rozwoju gry przedstawiając Wam "Mapy rozwoju gry", informujemy Was również o zmianach po każdej aktualizacji gry.
    Na pytanie kiedy gra wyjdzie z fazy beta nie jestem w stanie w tej chwili odpowiedzieć, ponieważ gra wymaga jeszcze wielu poprawek, nadal pracujemy nad jej rozwojem. Dziękuję za wyrozumiałość.
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...Smocze-Poziomy - Coś się pozmieniało za 14 lv nic nie dostałem Pani BB tym się zainteresuje :]

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Maniek123404 View Post
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...Smocze-Poziomy - Coś się pozmieniało za 14 lv nic nie dostałem Pani BB tym się zainteresuje :]
    Przecież ten temat jest już długi czas nieaktualny, nie ma już bonusu jednostek, skoro masz 14 to chyba zauważyłeś?

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Nuda gra sie robi codziennie robię te same misje...
    Czuje niedosyt...
    Czegoś w grze brakuje...

Fallen30's Avatar
    Server
    CLA01
    Ale mysle ze od tego sa odpowiednie dzialy , gdzie mozna zamieszczas swoje opinie na temat tego , co i jak zmienic aby tej nudy nie bylo
    Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.
    I clench my fist and break my chains...

Server
    CLA01
    Przydałyby się nowe bossy tygodniowe z nowymi legendami do zdobycia. I może jakaś mapka dla lvl 30+ z jakąś krótką fabułą. Takie dlc.

Server
    CLA01
    Ja dodał bym poboczną fabule z orkami bo motyw niewolników pojawia się często więc czemu nie popchnąć go dalej jakieś bosy typu: Pan niewolników , albo osady orków a nawet misje gdzie ich bronimy lub walczymy z nimi , miałem także pomysł z dodaniem małego miasta orków gdzie by kupywać gobliny , orki , orki więźniowie , ptaki gromu , itp. ale to raczej nie wypali bo dlugo by to zajeło i trudno było by to chyba zorganiznwać

Page 1 of 2 1 2 LastLast