Page 9 of 13 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast
Results 81 to 90 of 126

Thread: Odbierz nagrodę za udział w testach w fazie Zamkniętej Bety

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mandoleran View Post
    Mam konto uplay i tamte maile przechodzą bez problemu. Meila z kodem (innych również związanych z herosami) ani widu ani słychu, do ilu dni może to dojść i gdzie zgłaszać jak nie dojdzie?
    U mnie podobnie. Dostałem zaproszenie do zamkniętej bety (newsletter z kluczem), ale kodu nie otrzymałem. W spamie nic takiego nie mam. Dla mnie to zwierzątko, o ile się nie mylę, to bajer, ale jakby kiedyś było coś co by mi przypadło do gustu, jak ten kod z rynsztunkiem z kwasowej to by było szkoda.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie!

Przykro nam widząc, że wielu z Was ma problem z odebraniem swojej nagrody.

Wiadomości email mogą do Was nie docierać w przypadku, gdy są blokowane bezpośrednio przez Waszego usługodawcę poczty email. W tym wypadku jedynie ten usługodawca jest w stanie znieść tę blokadę i zaprzestać klasyfikowania naszych wiadomości jako SPAM - spam, który nie jest nawet przekazywany do folderu SPAM na poczcie.

Jeżeli otrzymaliście wiadomość email, ale nie działa link bądź kod, skontaktujcie się z naszą obsługą na: http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc-techniczna

Dziękuje za cierpliwość!
    Przepraszam ale od czego Ty jesteś? Jeśli problem jest zbiorowy czyli powtarza się u wszystkich więc chyba to zadania dla CM ? , ciężko jest ruszyć 4 litry i pomoc wszystkim ? Ten błędny kod to ewidentna wina B&B a chyba CM jest ich przedstawicielem ?

Server
    CLA01
    No to BB będzie się musiało nieźle przygotować na masę zgłoszeń, które przyjdą.

Server
    CLA01
    Lipa Panowie i Panie
    Kod przyszedl na poczte ale.... co z tego jak nie dziala
    Zobaczymy co na to pomoc techniczna......

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Utrapienie View Post
    U mnie podobnie. Dostałem zaproszenie do zamkniętej bety (newsletter z kluczem), ale kodu nie otrzymałem. W spamie nic takiego nie mam. Dla mnie to zwierzątko, o ile się nie mylę, to bajer, ale jakby kiedyś było coś co by mi przypadło do gustu, jak ten kod z rynsztunkiem z kwasowej to by było szkoda.
    i to samo u mnie - maile reklamowe ubi jakoś dochodzą bez problemu, ten do potwierdzenia adresu też nie miał problemu. Może jednak problem jest też gdzieś w wysyłce newslettera?

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie ponownie!

Przykro nam z powodu zaistniałych utrudnień związanych z odbiorem nagrody za udział w testach zamkniętej bety gry.

Użytkownicy, którzy spełnili wymagania do uzyskania nagrody, otrzymali od nas podziękowania drogą mailową, niestety z błędnym odnośnikiem do nagrody. Przyjmijcie nasze przeprosiny, a także odbierzcie swoją nagrodę klikając na link podany w newsie na naszej stronie głównej:
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/n...C4%99tej-becie .

Pozdrawiamy,
    BB_Naerjan i zespół Might & Magic Heroes Online

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie ponownie!

Przykro nam z powodu zaistniałych utrudnień związanych z odbiorem nagrody za udział w testach zamkniętej bety gry.

Użytkownicy, którzy spełnili wymagania do uzyskania nagrody, otrzymali od nas podziękowania drogą mailową, niestety z błędnym odnośnikiem do nagrody. Przyjmijcie nasze przeprosiny, a także odbierzcie swoją nagrodę klikając na link podany w newsie na naszej stronie głównej:
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/n...C4%99tej-becie .

Pozdrawiamy,
    BB_Naerjan i zespół Might & Magic Heroes Online
    I takie działanie bardzo mi się podoba Dziękuję i pozdrowienia dla naszej CM P.S wszystko działa tzn kod ipt

Server
    CLA01
    A mnie się nie podoba.
    Nie otrzymałem linku pomimo potwierdzenia meila i zgode na otrzymywanie newsa. Nie mozecie po prostu dać tego kodu na skrzynkę w grze ?

Server
    CLA01
    Lipa, ja tez nie otrzymałem mimo spełnienia wszystkich warunków.

Page 9 of 13 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast