Page 1 of 13 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 126

Thread: Odbierz nagrodę za udział w testach w fazie Zamkniętej Bety

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01

Odbierz nagrodę za udział w testach w fazie Zamkniętej Bety

Drodzy Bohaterowie!

Za kilka dni, faza Zamkniętej Bety polskiej wersji gry, dobiegnie końca. Cały postęp jakiego dokonaliście w trakcie trwania testów Zamkniętej Bety zostanie przeniesiony do fazy Otwartej Bety gry.

Czy polubiliście nas na Facebooku i potwierdziliście swoje adresy email? Gorąco polecamy to uczynić!

Aby otrzymać nagrodę za wzięcie udziału w Zamkniętej Becie gry, upewnijcie się, że poprosiliście o otrzymywanie naszego newslettera - możecie to sprawdzić, na stronie heroes-online.pl w sekcji "Konto". Ponadto upewnijcie się, że podany adres email jest właściwy i nie wystąpiła w nim żadna literówka.

To jest bardzo ważne, ponieważ nagrody będą wysyłane w załączeniu do newslettera.
    Prosimy sprawdźcie swoje adresy email i poproście o newsletter do godziny 23:59 CEST w niedzielę, 27.07.2014.

Czekamy na opinie! Może Twoje imię zapisze się w historii Ashan?

Server
    CLA01
    Witam,
    Mam konto na UPLAY od kilku lat, nie potwierdzałem emaila na stronie heroes-online.pl ponieważ nie było takiej potrzeby a poza tym nic nie dostałem na emaila z UPLAY. Czy to oznacza że nie dostanę prezentu? Otrzymuje newsletter z UPLAY.

Server
    CLA01
    Właściwie to nigdzie nie wiadomo, czy adres e-mail jest potwierdzony. Jeżeli robią coś takiego to warto by przed dodaniem tego postu dodać taką informacje na zakładce konto. Wszystkim byłoby lepiej i mniej pytań

Server
    CLA01
    Dobra Sieml nie madraluj sie tylko Sandro rob

Server
    CLA01
    Opinia:
    Może Pani Administrator zacznie trochę lepiej współpracować ze społecznością, oraz zacznie dawać szczegółowe informacje?

3/4 serwera nie wie czy ma potwierdzony mail, ponieważ nic nie przyszło na skrzynkę pocztową, a posiadają konta uplay...

Server
    CLA01
    na stronie głównej jest zakładka konto... tak jak BB_Naerian napisał.. wystarczy kliknąć i pojawiają się informacje dotyczące tego, czy chcesz otrzymywać newsletter czy tez nie

Server
    CLA01
    Tylko głównie chodzi o tą kwestie "potwierdziliście swoje adresy email? Gorąco polecamy to uczynić!" a nie o newsletter...

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    jak w zakledce 'konto' jest opcja 'potwierdz swoj adres email' to znaczy ze adres mail jest niepotwierdzony jak takiej opcji nie ma to znaczy ze adres mail jest potwierdzony
    trudne :P

Server
    CLA01
    Trudne bo ja np żadnego linku potwierdzającego nie dostałem a opcji "potwierdź swój email" też nie mam

Server
    CLA01
    Vishar, nie potwierdziłeś maila że masz takie informacje? Czy podajesz informacje, jak to się profesjonalnie mówi, "z dupy"?

Przy newslatterze mam informację:
    "Zanim zaczniesz otrzymywać newsletter, musisz potwierdzić swój adres e-mail. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową i potwierdź swój adres, klikając na link w otrzymanej wiadomości."

To zdanie sugeruje iż nie potwierdziłem maila, zarazem nie otrzymałem również żadnego maila z gry proszącego o potwierdzenie. Proste czytanie ze zrozumieniem.

Chciałbym otrzymać informację od cudownej administracji, iż posiadając stare konto uplay, mogę być spokojny i otrzymam prezent. Szkoda że Pani Administrator ma ciągle mokre paznokcie po malowaniu i nie może odpisać..

Page 1 of 13 1 2 3 11 ... LastLast