Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 21

Thread: problem z questem zagadki w kamieniu

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Kirkus bo członków świty miałam do innej misji
    Trzeba zabić sfinksa i zrobić to w 6 rund (piszę dla tych co nie wiedzą).
    ano przyjrzałem siei faktycznie chodizło o 6 rund , nie przyglądałem sie temu napisowi zbyt dokładnie ale 6 rzucila się w oczy plus te strzałki zaczęo mnie zastanawiać czemu masz je zabić, dzięki za wyjaśnienia

Server
    CLA01
    file:///C:/Users/Administrator/Desktop/B%C5%82%C4%85d%20zadania.png

Mam problem z misją jak klikam w Sfinksy pojawia mi się że "Już odwiedzono" nie wiem co mam zrobić by moc rozpocząć tę misje

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by bacunia View Post
    file:///C:/Users/Administrator/Desktop/B%C5%82%C4%85d%20zadania.png

Mam problem z misją jak klikam w Sfinksy pojawia mi się że "Już odwiedzono" nie wiem co mam zrobić by moc rozpocząć tę misje
    Skontaktuj się proszę z supportem gry. Opisz problem, wrzuć screeny

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Nishiyma View Post
    Skontaktuj się proszę z supportem gry. Opisz problem, wrzuć screeny
    tak ... napisz do supportu
    mam ten sam problem, napisałem do nich prawie trzy miesiące temu ... dwa ticket-y. "wspomniany błąd trafił do odpowiedniego działu, gdzie wciąż nad nim pracujemy. Niestety, będziemy potrzebowali jeszcze nieco czasu, aby go naprawić." ... jak do tej pory cisza i brak rozwiązania. Przez ten problem przestałem grać jedynie co jakiś czas zaglądam z nadzieją że problem jest rozwiązany.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by marcinmkbp View Post
    tak ... napisz do supportu
    mam ten sam problem, napisałem do nich prawie trzy miesiące temu ... dwa ticket-y. "wspomniany błąd trafił do odpowiedniego działu, gdzie wciąż nad nim pracujemy. Niestety, będziemy potrzebowali jeszcze nieco czasu, aby go naprawić." ... jak do tej pory cisza i brak rozwiązania. Przez ten problem przestałem grać jedynie co jakiś czas zaglądam z nadzieją że problem jest rozwiązany.
    spoko , standardowa odpowiedźadministratora numer 5, czasem mam wrażenie że wiadomości z supka wali jakiśbot bo są takie schematyczne

Server
    CLA01
    mam ten sam problem z tym questem od 2 tygodni... na maile nikt nie odpowiada!

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by MojaMoniczka View Post
    mam ten sam problem z tym questem od 2 tygodni... na maile nikt nie odpowiada!
    na moje też nie, a czekam na przeprosiny ze strony pomocy

Server
    CLA01
    ja też mam ten problem,napisałem do supportu i 0 odpowiedzi

Server
    CLA01
    zadanie odblokowne-u mnie już poszło-znowu odwiedziny glifów i walka ze sfinksem (a propos...sfinks to leszcz ), bez info suportu-wejdzcie w lokację.

Nishiyma
    Guest
    Quest powinien działać już poprawnie.

Pozdrawiam

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast