Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 28

Thread: ZNISZCZONE PVP czyli zniszczona gra.

Server
    CLA01

ZNISZCZONE PVP czyli zniszczona gra.

PVP zostało zniszczone przez nieograniczone wcześniej ulepszanie przedmiotów. Można było ulepszać przedmioty do około 10 razy. Potem to zmieniono i teraz można ulepszyć przedmiot 2 razy. Efekt jest taki, że ci z graczy, którzy zdążyli poulepszać swoje przedmioty wcześniej są nie do pokonania przez graczy, którzy ulepszali po wejściu ograniczenia ulepszania.
    PVP zostało zniszczone i tym samym cała gra jest zniszczona. Nikt rozsądny nie będzie w to grał dopóki autorzy coś z tym nie zrobią. Domagam się przywrócenia poprzedniej wersji wielokrotnego ulepszania przedmiotów.
    Przetestowałem na arenie jak to wygląda w praktyce. Przeciwnik jednym atakiem oddziału elitarnego zabija 45 moich elit. Ja natomiast z przedmiotami ulepszonymi tylko dwukrotnie zabijałem 5 - 7 jego elit. Sytuacja jest absurdalna.

================================================== ============================================
    Sygnatura.

Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Nieuczciwy straci potrójnie przez to co w sposób nieprawy uzyskał. ( Zasady prawa karmy ).

Server
    CLA01
    Nikt na serwerze nie wiedzial o tym bugu raczej bo nie ma osób z ulepszonymi na maxa przedmiotami tak jak ty piszesz po 10 razy po prostu przedmioty z t13 co nie zmienia faktu ze ulepszanie przedmiotow to pay to win

Server
    CLA01
    Cóż pisać.
    COMM ma rację. PVP podzielono na wilki i owce.Powodem, nie jedynym arty. Kto był pierwszy i zainwestował kasę osiągnął przewagę nie do zniwelowania. Tego nie da się odwrócić.
    Nie mam info jak to wygląda biznesowo. Ilu nowych naiwnych ma nadzieję dojść do czołówki i ile inwestować w beznadziejną pogoń. Potem czytam żale, że uciekają bez walki.
    Uciekają , bo są rozsądni. Szarża kawalerii na czołgi to romantyczna głupota. jeżeli gra tak dobiera przeciwników to w jakimś celu ten algorytm wymyślono.
    Właściwie w grę wchodzi reset i rozpoczęcie od nowa. To niestety byłoby katastrofą marketingową.
    Nawet nie chce mi się pisać. Gra nie jest dla graczy tylko dla biznesu.
    Gram od początku, od wersji zamkniętej i dla mnie te zmiany w grze są jasne i zrozumiałe. Więcej, nie mam w związku z tym pretensji do Twórców i BB.
    Wyścig szczurów polega na tym, że kawałek słoniny jest jeden a pragną go zdobyć tysiące i wtedy urasta on do rangi kamienia filozoficznego.
    No może irytujące jest to ciągłe przypominanie, że " robimy to w celu poprawienia rozgrywki, szukania balansu, dobra grających itp.
    Moje motto ciągle aktualne.

kirkus132
    Guest
    jest na to prosty sposób, usunąć wszystkim graczom artefakty, wprowadzić kupca na 30 lvl który będzie selał same wypaśne artki w tym legendy za kupony, kupony do otrzymania tylko od administracji, po usunieciu artefaktów gracze automatycznie otrzymują od administracji 10 kuponów w ramach rekompensaty za które moga sobie odkupić stracone legendy

Server
    CLA01
    To nie przejdzie. Prościej byłoby wprowadzić do gry przedmioty o wartościach cech około 1000 bo takie wartości maja obecnie przedmioty wielokrotnie ulepszane. Można by je zdobywać na Zapomnianych Ziemiach lub na 5 i 6 poziomie walk bohaterskich.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    no chyba nie koniecznie, takich to tam nie ma jeszcze

Server
    CLA01
    Tylko nie próbujcie podawac nicków oszustów (bo oni pracuja dla BugBajtu?).
    Jak napisał BB naerian w calej swojej obludzie:
    Dodatkowo, proszę, aby nie zamieszczać na forum nicków graczy, których podejrzewacie o nieuczciwą grę, gdyż jest to zachowanie również niezgodne z regulaminem.
    odpowiadam: to zmieńcie regulamin zamiast ogranicac wolnośc wypowiedzi i manipulować informacjami chroniąc oszustów, piękna laurka dla firmy wam się maluje

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękuję za Wasze opinie i sugestie dotyczące systemu PvP, przekaże je deweloperom gry.

@Majmas: Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale pragnę zwrócić uwagę, iż zgodnie z obowiązującym regulaminem gry, tego typu informacje, powinny być zgłaszane przez system prywatnych wiadomości, w celu uniknięcia zniesławienia gracza. Jeśli gracz dopuścił się naruszenia i jesteśmy w stanie to potwierdzić, zostaje odpowiednio ukarany. Dziękuję za wyrozumiałość.

Fallen30's Avatar
    Server
    CLA01
    Hmmm , oby Majamas sie mylil ... aczkolwiek ten zakaz podawania nickow , no psuje to jak najbardziej wizerunek teamu . Dziwny zapis w regulaminie . Poza tym okolicznosci sprzyjaja oszustom , bo coz to za problem zmienic nick , portret ? Zaden ... Tylko nalezy miec nadzieje , ze tak prosty zabieg nie uchroni przed konsekwencjami takich delikwentow . Swoja droga ciekawe czy sa jakies nagrody od Ubi w zamian za zlokalizowanie jak najwiekszej ilosci bledow w grze
    Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.
    I clench my fist and break my chains...

Server
    CLA01
    Sam nie biore udzialu w aspekcie pvp, ale faktycznie rozgoryczenie moje budzi sposób w jaki potraktowano ludzi zgłaszających domniemanie oszustwa.

To co sie znajduje na forum jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, tylko niektóre przypadki sie ujawnia publicznie.
    Sam zgłosiłem już wiele błedów do suportu, nie ma za to nagród, to praca dla idei "czystej" gry, ktorej gracze bronia jakos bardziej niz sama firma.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast